Новини

Куо: майбутні iPhone отримають фронтальну камеру з автофокусом (у 2022 році) та суцільний дисплей без вирізів (у 2024 році)

Куо: майбутні iPhone отримають фронтальну камеру з автофокусом (у 2022 році) та суцільний дисплей без вирізів (у 2024 році)

Аналітики Мін-Чі Куо розповів про покращення, які Apple має намір реалізувати у наступних моделях iPhone. Він стверджує, що вже в цьому році компанія з Купертіно покращить фронтальну камеру.

Як заявляє Мін-Чі Куо, iPhone 14 отримає систему автоматичного фокусування у фронтальній камері. Це дозволить робити чіткіші знімки у порівнянні з нинішньою камерою з фіксованим фокусом. Крім того, для фронтальної камери передбачено використання ширшої діафрагми – f/1.9 проти f/2.2 в iPhone 13. Завдяки цьому камера зможе краще розмивати фон і робити якісніші знімки в умовах слабкої освітленості. Покращену селфі-камеру отримають усі чотири версії iPhone 14. При цьому Apple відмовиться від традиційного вирізу на екрані на користь акуратних отворів.

Курс
Python вечірній
Вивчайте мову програмування Python на курсі з гарантованим працевлаштуванням
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python вечірній

Також з’явилися відомості про нововведення, які з’являться в iPhone вже 2024 року. Мін-Чі Куо вважає, що на той час Apple випустить смартфон із безрамковим дисплеєм, позбавленим чубчика або вирізу. При цьому фронтальна камера та система Face ID розмістяться під дисплеєм. Це нововведення, ймовірно, буде реалізовано у висококласних пристроях, так що iPhone 16 Pro, швидше за все, стане головним кандидатом на отримання суцільного безрамкового дисплея.

Джерело: The Verge 1, 2


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: