Новини Софт 03.06.2022 о 11:20

Наступна Dragon Age отримала підзаголовок Dreadwolf — головним антагоністом стане Солас

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія BioWare анонсувала наступну частину Dragon Age ще у 2018 році, а тепер розкрила офіційну назву цієї гри – Dragon Age: Dreadwolf.

Згідно з наявною інформацією, основним антагоністом Dragon Age: Dreadwolf стане Солас, названий Страшним Вовком (Dread Wolf). Він з’явився як один із супутників Інквізитора в попередній частині Dragon Age: Inquisition. На повернення цього персонажа BioWare натякнула ще 2018 року, запустивши хештег #TheDreadWolfRises.

«Солас, Жахливий Вовк. Дехто каже, що він може бути стародавнім ельфійським богом, але дехто каже, що ні. Інші кажуть, що він зрадник свого народу… або рятівник, який тепер намагається врятувати їх ціною вашого світу. Його мотиви незбагненні, а його методи іноді сумнівні, що принесло йому репутацію божества-ошуканця – гравця у темні та небезпечні ігри», – йдеться у блозі BioWare.

Розробники також зазначають, що участь Соласа «безперечно, пропонує спектр нескінченних можливостей того, що може статися». Але в будь-якому випадку, в основі гри лежать дії гравця, як це було й у попередніх частинах.

Розробники поспішають заспокоїти тих, хто раніше не грав у Dragon Age і не знайомий із Соласом – він представиться належним чином, коли настане час.

Пізніше цього року розробники мають намір надати більше відомостей про гру Dragon Age: Dreadwolf, але її реліз цього року не відбудеться.

Джефф Грабб: релиз Dragon Age 4 запланирован на 2023 год

Джерело: BioWare


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: