Новини

Netflix призупинив роботу в росії на знак протесту проти повномасштабного вторгнення країни в Україну

Netflix призупинив роботу в росії на знак протесту проти повномасштабного вторгнення країни в Україну

Netflix приєднався до інших компаній, які призупинили свою діяльність у росії на знак солідарності з Україною. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Це також підтвердили у пресслужбі американського онлайн-кінотеатру.

«У зв’язку з теперішніми обставинами ми вирішили призупинити надання послуг у росії»

представник Netflix.

Раніше Netflix відмовився виконувати вимоги законодавства рф та транслювати пропагандистські російські канали, а також призупинив роботу над російськими фільмами та серіалами. Водночас онлайн-кінотеатр продовжував працювати в країні-агресорі, яка веде війну проти України. І ось зараз компанія під тиском громадськості прийняла рішення щодо призупинення роботи у росії.

Netflix запустив локалізовану версію онлайн-кінотеатру в росії приблизно рік тому, і, як повідомляється, має в країні менше як 1 млн передплатників. У Netflix немає ні регіонального офісу у рф, ні співробітників.

Ще раніше «велика п’ятірка» Голлівуду (Disney, Paramount, Universal, Warner Bros. і Sony) у відповідь на агресію рф проти України призупинила прокат своїх фільмів у росії через війну проти України.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

Disney, Paramount, Universal, Warner Bros. і Sony призупинили покази фільмів у кінотеатрах Росії


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: