Новини Кіно 24.04.2023 о 19:48

«Нічого не второпав у сценарії». Аль Пачіно розповів, чому відмовився від ролі Гана Соло в «Зоряних війнах»

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

«Нічого не второпав у сценарії». Аль Пачіно розповів, чому відмовився від ролі Гана Соло в «Зоряних війнах»

Оскарівський лауреат Аль Пачіно в недавньому інтерв’ю розповів, чому відмовився від головної ролі у фільмі Джорджа Лукаса 1977 року.

Курс DATA ANALYST.
Ставайте дата аналітоком з нуля, всього за 4 місяці!
Більше про курс

Актор каже, що на пропозицію вплинула його висока популярність на той момент – він вже відзначився у таких хітових стрічках як, «Хрещений батько» (1972), «Серпіко» (1973), «Хрещений батько 2» (1974) і «Собачий полудень» (1975).

«Ви знаєте, що відбувається, коли ви вперше стаєте відомим. Вони б дали мені грати королеву Єлизавету».

Аль Пачіно зазначив, що за роль пропонували досить великий гонорар, але він не погодився, бо… не зрозумів сценарій.

«Вони дали мені сценарій під назвою «Зоряні війни». Я прочитав. Нічого не второпав. Попри те, що пропонували купу грошей, я сказав, що не можу зіграти у фільмі‎. Тож я подарував Гаррісону Форду кар’єру», – жартує актор.

Форд знімався в фільмах «Американські графіті», «Розмова», перш ніж виступити в «Зоряних війнах» як Ган Соло, а згодом очолити франшизу «Індіана Джонс».

Аль Пачіно у фільмі «Хрещений батько». Фото: Allstar/Cinetext
Аль Пачіно у фільмі «Хрещений батько». Фото: Allstar/Cinetext

Пачіно також сказав, що нещодавно переглянув «Хрещеного батька» вперше за 25 років і згадав, як думав під час знімань, що його кар’єра завершилась. Режисер Френсіс Форд Коппола запросив актора на вечерю з родиною в ресторан:

«Я прийшов, і він сказав: «Знаєш, я дуже тобі вірив. І ти мене підводиш». А я стою і думаю: «Що я на біса зробив?».

Курс PR-комунікацій.
Навчимо писати пресрелізи, які працюють.
Хочу

Коппола відправив Пачіно переглянути кадри в Paramount, де актор зрозумів, у чому його проблема. У ранніх сценах фільму студія не розуміла його внутрішнього переходу до Майкла Корлеоне:

«Я хотів вийти нізвідки й до кінця фільму створити якусь загадку. Після першого дня знімань ми з Даян Кітон напилися. Ми думали: «Це все, наша кар’єра закінчена».

Під час 50-ї річниці виходу «Хрещеного батька» в березні 2022 року Пачіно назвав свою раптову популярність у фільмі «розрядом блискавки».

«Я відчув, що раптом якась завіса піднялася і всі дивляться на мене. «Хрещений батько» дав мені нову ідентичність, з якою було важко впоратися. Це робота, в якій мені пощастило бути. Але мені знадобилося ціле життя, щоб прийняти її та йти далі», — сказав Пачіно.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: