Новини

Новий процесор для Apple Mac Pro буде в 2-4 рази продуктивнішим за чип M2 Max — Марк Гурман

Новий процесор для Apple Mac Pro буде в 2-4 рази продуктивнішим за чип M2 Max — Марк Гурман

Наступний комп’ютер Mac Pro буде оснащений процесорами, «які як мінімум у 2 або 4 рази потужніші», ніж ще не випущений чип M2 Max. Про це заявляє Марк Гурман із Bloomberg, чиї прогнози щодо нововведень Apple зазвичай дуже точні. Він також каже, що компанія Apple активізувала тестування високопродуктивного Mac, а його випуск очікується наступного року.

Гурман стверджує, що майбутня версія Mac Pro отримає новий і продуктивніший процесор власної розробки Apple під назвою M2 Ultra або M2 Extreme. Ці чипи включають 24 та 48 обчислювальних ядер, а також 76 та 152 ядер GPU, відповідно. Також повідомляється про наявність до 256 ГБ пам’яті. Для порівняння, базова версія процесора M2 містить 8 ядер CPU та 10 ядер GPU. Передбачається, що майбутня модифікація M2 Max буде оснащена 12 ядрами CPU та 38 ядрами GPU.

Гурман також поділився інформацією про технічні характеристики Mac Pro, який зараз тестується в Apple. Система включає 24 ядра CPU, 76 ядер GPU та 192 ГБ пам’яті. Пристрій працює під керуванням macOS Ventura 13.3. Востаннє компанія з Купертіно випустила Mac Pro у 2019 році за ціною $5999, і комп’ютер має отримати оновлення до власних чипів Apple.

Перед виходом нового Mac Pro ще очікується презентація 14- та 16-дюймових MacBook Pro з чипами M2 Pro та M2 Max, а також Mac Mini з тим же чипом M2, що і MacBook Air та 13-дюймовий MacBook Pro. Очікується, що Apple представить ці пристрої протягом найближчих місяців.

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: