Новини Софт 11.08.2022 о 15:23 comment views icon

NVIDIA представила рушій Omniverse Avatar Cloud Engine (ACE) — більш практичні цифрові аватари реальних людей

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

NVIDIA відома своїми зусиллями щодо створення реалістичних віртуальних аватарів зі штучним інтелектом, як і технічних засобів для розгортання ШІ. Розроблений нею інструментарій Omniverse Avatar Cloud Engine (ACE) полегшить їх впровадження в чати, ігри та робочі середовища.

NVIDIA представила рушій Omniverse Avatar Cloud Engine (ACE) — більш практичні цифрові аватари реальних людей

Комбінація моделей та сервісів ШІ допомагає розробникам швидко створювати віртуальних людей без необхідності використовувати величезні обчислювальні потужності. Невеликий стартап може створити та задіяти такий же переконливий та практичний аватар, як і гігантська корпорація.

ACE використовує кілька існуючих програмних засобів та фреймворків. Його тезка, Omniverse, використовується для створення анімації, керованої штучним інтелектом. Metropolis займається завданнями комп’ютерного зору (розпізнавання об’єктів). Merlin допомагає з рекомендаціями, а NeMo Megatron та Riva працюють з моделями природної мови та спілкуванням ШІ.

Потрібен час, перш ніж люди почнуть спілкуватися з аватаром на основі ACE в рольовій грі або при вселенні у готель. NVIDIA стверджує, що її ШІ знаходиться на шляху до проходження тесту Т’юрінга, але на даний момент йому явно не вистачає реалістичності. З демонстраційного відео легко можна зрозуміти, що розмова відбувається з комп’ютером. Поточна стадія розвитку все ще має вигляд проміжного етапу на шляху до реалізму. Інші компанії також розвивають власні засоби відображення людей у віртуальному середовищі.

Курс QA Manual (Тестування ПЗ мануальне).
Навчіться знаходити помилки та контролювати якість сайтів та додатків.
Записатися на курс

Про початок розвитку NVIDIA Omniverse Avatar читайте на ITC.ua.

NVIDIA Omniverse Avatar — новая платформа для создания интерактивных 3D-аватаров на базе ИИ

Джерело: Engadget

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: