Новини Кіно 11.04.2023 о 19:16

Почалося фільмування другого сезону «Дому дракона». Команда показала перші фото зі знімального майданчика

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Почалося фільмування другого сезону «Дому дракона». Команда показала перші фото зі знімального майданчика

Телеканал HBO повідомив про початок знімання другого сезону серіалу-приквела «Гри престолів» – «Дім Дракона». Компанія оголосила, що знімальний процес запущено на студії Leavesden Studios у Великій Британії. Канал опублікував фотографію зі знімального майданчика, де зафіксовано залізний трон, а на задньому плані видно членів команди.

Курс PM в IT.
Тебе навчатимуть найкращі.
Хочу на курс

Начались съёмки второго сезона «Дома дракона». Команда показала первой фото со съёмочной площадки

«Дім Дракона повернувся», — йдеться у заяві Райана Кондала, співавтора, шоураннера та виконавчого продюсера серіалу. «Ми дуже раді запустити знімання з членами нашої первісної сім’ї, а також з новими талантами з обох боків камери. Всі ваші улюблені персонажі скоро будуватимуть змови за столами ради, маршируватимуть зі своїми арміями й боротимуться на своїх драконах. Нам не терпиться поділитися тим, що маємо».

У другому сезоні до своїх ролей повернуться Емма Д’Арсі та Олівія Кук.

Серіал «Дім Дракона» заснований на романі Джорджа Р. Р. Мартіна «Полум’я і кров». Він розповідає про піднесення і падіння Таргарієнів, єдиної сім’ї повелителів драконів, що пережила загибель Валірії. Дія відбувається за 200 років до подій серіалу «Гра престолів».

Приквел приквела: HBO розглядає можливість створення серіалу про завоювання Вестероса Ейєгоном Таргарієном – подій за 130 років до «Дома Дракона»

Джерело: comingsoon


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: