Новини

Пошуковик DuckDuckGo почав виключати Google AMP із завантаження, перенаправляючи на оригінальні сайти

Пошуковик DuckDuckGo почав виключати Google AMP із завантаження, перенаправляючи на оригінальні сайти

Пошукова система DuckDuckGo анонсувала оновлення для своїх розширень та програм, які почали захищати користувачів від відстеження з боку технології Google AMP (Accelerated Mobile Pages).

«Коли ви завантажуєте або ділитеся сторінкою Google AMP… замість версії AMP буде використовуватися оригінальна вебсторінка видавця».

DuckDuckGo

AMP блокуватиметься у додатках для Android, iOS та Mac, а також розширеннях для браузерів Chrome та Firefox

Пошуковик додатково представив бета-версію свого власного браузера для Mac. Він автоматично видаляє вікна з cookies, блокує трекери соцмереж та, в тому числі перенаправляє зі сторінок AMP на оригінальні сайти.

Курс
Recruitment вечірній
Дізнайтеся, як стати pro-рекрутером. Курс із вільним графіком
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment вечірній

Спочатку AMP створювався для прискорення завантаження версій вебсторінок для мобільних пристроїв. Розробники з побоюванням сприйняли технологію, вважаючи, що Google віддавав пріоритет сторінкам AMP у видачі пошуку.

У Google це заперечують, стверджуючи, що AMP – це «платформа з відкритим вихідним кодом, розроблена спільно з видавцями та технічними компаніями як спосіб прискорити завантаження вебконтенту».

Творці захищеного браузера Brave також анонсували функцію De-AMP, яка також перенаправлятиме користувачів з мобільних сторінок на основні версії сайтів.

Google отказывается от контроля над стандартом AMP


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: