Новини

Президент Європейського центрального банку назвала криптовалюти марницею

Президент Європейського центрального банку назвала криптовалюти марницею

Минулого тижня американські акції знижувалися восьмий тиждень поспіль, утримуючи криптовалюту під тиском, але не встановлюючи новий мінімум. Ранні торги цього тижня сприятливі для Dow Jones та S&P 500 на основі ф’ючерсних контрактів, але криптовалюти, схоже, поки що не на підйомі.

Крім того, президент Європейського центрального банку (ЄЦБ) Крістін Лагард в ефірі голландського ток-шоу «College Tour» висловилася дуже скептично стосовно криптовалют. Оголошуючи ймовірність підвищення ставки в липні, вона заявила:

«Я завжди говорила, що криптоактиви дуже спекулятивні та дуже ризиковані. Моя скромна оцінка полягає в тому, що вони не мають жодної цінності. Це ні на чому не засноване, немає жодних базових активів, які могли б виступати як якор безпеки».

Один із глядачів шоу сказав, що втратив 7000 євро після покупки токена Cardano, на що Лагард відповіла: «Це боляче».

В ЄЦБ вже заявляли, що працюють над власною віртуальною альтернативою грошам, і, за словами Лагард, цифровий євро «сильно відрізнятиметься» від приватних криптовалют.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

До кінця тижня в економічному календарі є кілька подій, які можуть вплинути на біткоїн, а також інші ринки. До них відносяться виступ голови Федеральної резервної системи США Джерома Пауелла та Лагард у вівторок увечері, засідання Федеральної резервної системи у середу та нова оцінка ВВП США за перший квартал у четвер.

До Квон щось знав? Корейську корпорацію Terraform Labs закрили за кілька днів до обвалу цін на LUNA та UST


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: