Новини Софт 14.06.2024 о 16:25 comment views icon

Раптом що, їде «Катерина» — в Україні запустили застосунок для захисту жінок від «бевзнів»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Раптом що, їде «Катерина» — в Україні запустили застосунок для захисту жінок від «бевзнів»

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Програма з гарною назвою «Катерина» створена, як можливість викликати мобільну групу реагування у небезпечних ситуаціях. 

«Нам остогидли бевзніБевзень або бевзь — українська лайка. Теж саме, що йолоп чи бовдур., які не здатні стримуватися, агресують або розпускають руки. Тому ми створили «Катерину». Це підписка на застосунок, який за натиском кнопки викликає одну з 1500 груп мобільного реагування, коли ти відчуваєш небезпеку. «Катерина» завжди на твоїй стороні. Ми забезпечимо тобі фізичний захист або відвеземо в безпечне місце», — зазначається на офіційному сайті.

Що за сервіс?

«Катерина» — це сервіс, який працює на базі служби охорони «Явір-2000» (фірми, що протягом 30 років працює з сигналізаціями й системами відеоспостереження, охороняє стаціонарні об’єкти, супроводжує вантажі, надає послуги інкасації тощо). Фахівці, що входитимуть до складу мобільних груп, мають навички фізичного втручання, психологічну підготовку, швидкі машини, екіпірування — та, за потреби, можуть застосувати газовий балончик, гумовий кийок, травматичну зброю чи просто відвезти в безпечне місце.

Як і де працює?

«Катерина» працює в майже всіх областях країни (окрім Луганської, Донецької, Херсонської областей та тимчасово окупованого Криму), однак найбільше чергових груп (282) працює на Київщині. 

Викликати мобільну групу можна у будь-якій небезпечній ситуації — приклади перелічують так: «прив’язався пришелепкуватий в маршрутці», «доколупався біля дому вилупок», «бевзь в барі пристає», «прив’язалося в парку одоробло», «приїхав збоченець замість таксі» тощо. 

У разі небезпеки користувачки мають просто затиснути кнопку в застосунку до вібрації — тоді оператору надійде геолокація, а екіпаж (як обіцяють) приїде в середньому за п’ять хвилин.

За необхідності через застосунок «Катерина» можна викликати охоронця для супроводу дитини, чи фахівця, який надасть першу допомогу літнім людям.

Онлайн-курс Front-end developer від Mate academy.
Закінчуйте курс з гнучким графіком Front-end developer та починайте заробляти вже через 7 місяців! Допоможемо з працевлаштуванням!
Отримати знижку на курс

Вартість

Наразі в застосунку доступні три тарифні плани: 

  • «Коліжанка» — один виклик, 199 гривень на місяць
  •  «Кума» — три виклики, 299 гривень на місяць
  •  «Сестра» — десять викликів, 799 гривень на місяць

За додаткову плату (50 грн на місяць за кожен пристрій) можна додати до своєї підписки дитину або літніх родичів.

У випадку, якщо усі виклики за тарифом використані, можна замовити додатковий виїзд — однак він обійдеться у 350 гривень. 

«Сподіваємося, що наш сервіс допоможе пришвидшити тенденцію до створення безпечних умов для людей, незалежно від часу доби, району та зовнішнього вигляду. Очевидно, що нашими послугами може скористатися будь-хто, не тільки жінки. Від рук агресивних гаспидів може потерпіти кожен, тож «Катерини» від них і захищає», — розповів співзасновник «Катерини» Олександр Ніколюк.

Застосунок «Катерина» доступний за посиланнями — для iOS та Android.

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: