Новини Пристрої 22.05.2023 о 15:15

Споживачі не дуже-то і хочуть купувати смартфони Google, а після покупки Pixel чимало взагалі прагнуть змінити бренд – Statista

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Смартфони Google Pixel є частими учасниками різних рейтингів «найкращих» пристроїв: найкращі смартфони року, найкращі камерафони, найкращі бюджетні смартфони. Це дає підстави думати, що смартфони Pixel є дуже популярними серед споживачів. Але насправді це не так. За даними Statista, смартфони Google Pixel купують лише небагато людей.

Курс
PR-МЕНЕДЖМЕНТ
PR-стратегії та інструменти, які допоможуть збільшити впізнаваність бренду, вивчайте на цьому курсі!
Дізнатись про курс
woman

Звіт Statista Consumer Insights свідчить, що смартфони Google Pixel є найпопулярнішими в Австралії з часткою ринку 5,4%. Другий та третій за значущістю ринки — з погляду продажів — це США та Канада, де частка ринку телефонів компанії становить 4,6% та 4,5% відповідно. Зайве казати, що ці цифри не дуже вражають.

Потребители не горят желанием покупать смартфоны Google, а после покупки Pixel многие хотят сменить бренд – Statista

Ще більш тривожним є твердження у звіті, що смартфони Pixel – це «одноразове рішення» для багатьох людей. Іншими словами, більшість власників Pixel не мають наміру надалі купувати смартфон від Google. Це перегукується з даними іншого нещодавнього звіту, в якому йшлося про те, що колосальні 57% нинішніх власників Pixel хочуть перейти на інший бренд.

За недовгий час перебування на ринку смартфони Google отримали репутацію пристроїв, схильних до збоїв. Хоча більшість помилок виправлено, користувачі не хочуть зв’язуватися з ними. Хоча, задля справедливості, треба зазначити, що Pixel – це порівняно молодий бренд, і ринок зараз не в кращій формі. Ринок смартфонів у першому кварталі 2022 року скоротився на 11%, у великих китайських брендів падіння становило 20-30%.

Джерело: phonearena


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: