Новини

The Witcher 4 на Unreal Engine 5 — аматорське концепт-відео демонструє вражаючу анімацію облич персонажів

The Witcher 4 на Unreal Engine 5 — аматорське концепт-відео демонструє вражаючу анімацію облич персонажів

Наступна гра серії The Witcher працюватиме на рушії Unreal Engine 5 – шанувальники франшизи очікують, що її графіка виглядатиме приголомшливо. Нове відео, створене CG Adventures, демонструє можливий зовнішній вигляд Ґеральта із Рівії, Йеннефер з Венґерберґу та інших персонажів. Для зняття анімації облич творець відео використав інструмент MetaHuman з Unreal Engine 5.

Автору довелося мати справу з обмеженими варіантами зачісок та кольору очей, тому деякі персонажі виглядають трохи дивно (особливо Геральт), але вирази та пластика облич справді вражають.

Компанія CD Projekt RED перейшла на UE5 у пошуках стабільності, великого інструментарію розробки та графічної досконалості. В іграх з відкритим світом можна рухатися у будь-якому напрямку, проходити контент у будь-якому порядку. Для створення адекватного досвіду користувача потрібне дійсно стабільне середовище, у котре можна вносити зміни та не турбуватися про те, що гра від цього зламається у тисячі інших місць.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

На поточній стадії розробки нового «Відьмака» не відомий ані час виходу, ані перелік можливих платформ. Прихильники серії мають час, щоб мріяти та втілювати свої думки за допомогою сучасних графічних інструментів.

Некстген-версія The Witcher 3: Wild Hunt вийде у четвертому кварталі 2022 року

 

Джерело: wccftech


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: