Новини Софт 07.04.2023 о 10:42

У бета-версію клавіатури SwiftKey вбудували чат-бот Bing з можливістю створення або корегування повідомлень

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Завдяки Microsoft використовувати ШІ Bing можна не виходячи з месенджера або іншої програми. Популярний чат-бот вбудували безпосередньо у бета-версію клавіатури SwiftKey. З його допомогою можна відкоригувати тон вашого повідомлення або знайти відповідь на важке запитання, не перериваючи розмови. Програму вже можна завантажити з Google Play.

Курс
ПРОДЖЕКТ-МЕНЕДЖМЕНТ В IT
Навчіться керувати проектами в галузі IT та ефективно використовувати Agile-методології для досягнення максимальних результатів.
Більше про курс
pic

Доступ до нової SwiftKey розгортається поступово – можливо, не всі зможуть побачити програму одразу. На момент написання цієї новини програма доступна для встановлення в Україні.Bing SwiftKey

Мобільну версію чату Bing інтегровано з клавіатурою, що дозволяє вставляти згенеровані відповіді у ваші повідомлення або коригувати їх із заданим тоном. Якщо під час розмови ви зіткнулися з важким питанням, можна проконсультуватися з Bing. Однак слід пам’ятати, що чат-боти не завжди кажуть правду та можуть видавати некоректну інформацію – мовні моделі ШІ лише генерують найбільш релевантний текст.

Досить цікаво гратися з функцією корекції тону. Ви можете ввести текстове повідомлення і Bing перепише його в одній із чотирьох можливих інтонацій: професійно, невимушено, ввічливо та для соціальної мережі. Повідомлення при цьому дуже різняться. Потрібне вибирається та вставляється єдиним тапом, перед відправлянням доступне редагування тексту – ШІ не відбиратиме у вас відповідальність за зміст повідомлення.

Схоже, що сценарій однієї з останніх серій «Південного Парку» не дуже випередив дійсність. З бетою SwiftKey досить просто зробити те, що робили Стен та Клайд, відповідаючи своїм подружкам – повідомлення може бути відкоригованим Bing або написаним повністю. На момент виходу четвертої серії 26 сезону такої функції ще не було – і ось вона тут.

Сценарій епізоду мультсеріалу «Південний Парк» / South Park про ChatGPT Трею Паркеру допоміг написати сам чатбот – що з цього вийшло

Джерело: Windows Central


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: