Новини Софт 03.05.2023 о 20:41

У Steam покращили відображення трейлерів на сторінці ігор – тепер вони більш упорядковані та мають категорії

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Valve повідомила про оновлення магазину Steam, яке має підвищити зручність перегляду трейлерів та скріншотів ігор.

Курс FRONTEND DEVELOPER.
Навчіться кодити JavaScript, верстати за допомогою HTML та CSS на цьому курсі!
Ознайомитись з курсом

Наголошується, що у відповідь на відгуки користувачів розробники оновили відображення трейлерів на сторінках ігор у магазині Steam. За задумом, нововведення спростять пошук відео з геймплеєм та перегляд скріншотів.

В Steam улучшили отображение трейлеров на странице игр – теперь они более упорядочены и имеют категории

Так, реалізовано нову логіку, яка визначає порядок відображення трейлерів та скріншотів. Тепер зліва від скріншотів у списку мініатюр може бути максимум два трейлери. Якщо для гри доступно більше трейлерів, вони будуть розташовані після скріншотів. Таким чином, за замовчуванням гравці завжди бачитимуть комбінацію трейлерів та скріншотів. Видавці ігор самі можуть вибрати трейлери, які вважають найбільш важливими й привабливими для гравців. Valve рекомендує першими встановлювати геймплейні трейлери.

В Steam улучшили отображение трейлеров на странице игр – теперь они более упорядочены и имеют категории

Друга новація – тепер для кожного трейлера можна вказувати категорію, яку буде видно користувачам разом з назвою трейлера. Вони будуть відображатися у програвачі відео на сторінці гри в магазині. Видавцям ігор доступні категорії ігровий процес, кінематографічний ролик, тизер, інтерв’ю чи щоденник розробки. Таким чином, гравці зможуть відразу переходити до перегляду найцікавіших для них типів трейлерів.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: