Новини Софт 24.05.2022 о 22:02

В Microsoft Store стало можливим відновлювати раніше інстальовані програми на новий ПК з Windows 11

Тетяна Нечет

Автор новин

На Microsoft Build 2022 корпорація оголосила про кілька нововведень для Microsoft Store в Windows 11. Наприклад, користувачі матимуть можливість відновити всі свої програми на іншому ПК. У нинішній версії Microsoft Store немає жодного способу автоматично відновити додатки, тому користувачам Windows доводиться вручну встановлювати їх зі своєї бібліотеки на новому ПК.

Відновлення програм буде дуже доречним для користувачів, які часто змінюють комп’ютери, або розробників, які регулярно використовують віртуальні машини та кілька пристроїв.

З’явиться нова платформа для розробників Microsoft Store Ads. Наприклад, розробник музичної програми зможе створити рекламну кампанію, щоб представити свою програму аудиторії, яка любить слухати або створювати музику. Незабаром запустять пілотну програму для тестування та збору відгуків; розробники, зацікавлені в участі, можуть зареєструватися до списку очікування.

Microsoft також покращила пошук програм у фірмовому магазині для Windows 11. Крім того, незабаром може з’явитися нова функція пошуку програм через меню «Пуск», звідки їх легко встановити.

Використовуючи нові GitHub Action або Rest API, розробники зможуть автоматизувати надсилання додатків та керувати ними безпосередньо через CI/CD. Чудовим прикладом є Microsoft PowerToys.
Microsoft Store тепер відкрито всім розробникам Win32 (.NET, C++, Electron, Flutter, Qt, Rust та інших).

Також сьогодні стало відомо, що Microsoft розпочне підтримку сторонніх віджетів у Windows 11 вже наприкінці 2022 року.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: