Новини Новини 22.04.2022 о 14:04

«Все буде Україна» — браузерна гра з довідковою інформацією про знищення військової техніки російських окупантів

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

В Україні створили ще одну патріотичну гру на військову тему. В грі «Все буде Україна» необхідно знищувати різноманітну військову техніку російської армії, яка вдерлася на територію України.

Курс Executive Leadership англійською
З тобою працюватиме Academic director & Program adviser у Google Девід Слокум
Хочу на курс

В грі періодично з’являються інформаційні листівки ДСНС про вибухові пристрої, котрі зараз можна знайти на вулицях. Також є інформація від ЗСУ про вразливі місця ворожої техніки. Ці оголошення з’являються на екрані у випадковий час в діапазоні 30-60 одиниць знищеної техніки. Ігровий процес супроводжується патріотичною музикою, яку за потреби можна поставити на паузу.

«Всё будет Украина» – браузерная игра со справочной информацией об уничтожении военной техники российских оккупантов

Зазначається, що основне призначення гри «Все буде Україна» — це заклик до підтримки ЗСУ та волонтерських рухів, а також ознайомлення з інформацією про потенційно небезпечні предмети.

Розробник гри повідомляє, що програмування для нього — це переважно хобі, а сам він артист цирку. Однак він періодично розробляє додатки для власних потреб. Здебільшого це бекенд додатки на PHP, Telegram-боти. На початку війни він захотів більше ознайомитися з найменуванням техніки окупантів. Так і виникла ідея створити добірку інформації про військову техніку загарбників, додавши до неї трактористів, ромів, банки з помідорами та огірками, лукашенко. Зараз автор також працює над новою грою «Медведчук має талант».

Українці створили браузерну гру, в якій Ілон Маск б’ється з кадировим та путіним

Булавою та стусанами: українські розробники випустили браузерну гру, в якій Зеленський б’є путіна, кадирова, російських солдатів та збирає паляниці

Курс ПРОДЮСУВАННЯ АРТПРОЄКТІВ.
Оволодійте навичками створення професійних артпроєктів та реалізуйте свої найсміливіші творчі задуми!
Дізнатися про програму

UKRAINIAN FARMY — нова гра про російсько-українську війну, де потрібно трактором захоплювати трофейну російську техніку

Джерело: DOU


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: