Новини Новини 03.05.2022 о 16:09

VW та BP встановлять на заправках у Європі кілька тисяч швидких зарядних станцій для електромобілів

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанії Volkswagen Group та British Petroleum вирішили об’єднати зусилля щодо розгортання мережі швидких зарядних станцій для електромобілів у Європі. Компанії мають намір встановити зарядні пристрої VW Flexpole потужністю 150 кВт на заправних станціях у Німеччині та Великій Британії. Як очікується, протягом двох років на станціях British Petroleum у Великій Британії та Aral у Німеччині буде встановлено до 2000 зарядних пристроїв (4000 пунктів зарядки).

Завдяки цим зусиллям British Petroleum зможе розширити свою зарядну мережу до 8000 підключень до кінця 2024 року. Місця розташування нових зарядних пристроїв будуть доступні як через автомобільні додатки в автомобілях групи VW (включаючи Seat та Skoda), так і через додаток для заряджання VW Elli. Обидві компанії також обіцяють вивчити «подальші можливості» в галузі екологічно чистого транспорту.

Швидкі зарядні пристрої VW Flexpole дозволяють відновити запас ходу електромобіля приблизно на 100 миль (близько 160 км) лише за 10 хвилин. До їх переваг також можна віднести гнучкість. Оскільки вони використовують акумулятори й можуть працювати від мереж низької напруги, їх простіше встановлювати на заправних станціях та інших об’єктах, де підведення високої напруги може бути неможливим.

Volkswagen Group має намір нарощувати впровадження електромобілів і очікує, що до 2030 року близько 70% її продажів припадатиме саме на електричні транспортні засоби. І наявність готової мережі швидких зарядних станцій стимулюватиме споживачів вибирати саме електромобілі. Водночас British Petroleum намагається позбавитися своєї репутації нафтогазового гіганта, трансформуючись в «інтегровану енергетичну компанію».

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: