Блоги Блоги 24.11.2021 в 17:23 comment views icon

«Червоне повідомлення» вийшло на друге місце рейтингу найпопулярніших фільмів Netflix — майже 278 мільйонів годин перегляду за 10 днів

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

«Червоне повідомлення» / Red Notice за 10 днів з моменту виходу на платформі подивилися 277,9 млн годин, що робить найдорожчу стрічку Netflix (її бюджет складає $200 млн) другою за популярністю в історії сервісу.

Наразі комедійний бойовик з Раяном Рейнольдсом, Галь Гадот та Дуейном Джонсоном поступається лише постапокаліптичному трилеру «Пташиний короб» з Сандрою Буллок, у якого 282 млн годин. Проте у Red Notice ще лишається 18 днів у запасі, то ж, швидше за все, зрештою він обійде Bird Box та очолить рейтинг.

«Червоне повідомлення» вийшло на друге місце рейтингу найпопулярніших фільмів Netflix — майже 278 мільйонів годин перегляду за 10 днів
Рейтинг найпопулярніших англомовних фільмів Netflix за кількістю годин перегляду (за перші 28 днів з реліз)

У чарті найпопулярніших англомовних фільмів за тиждень з 15 по 21 листопада «Червоне повідомлення» посідає перше місце з більш ніж 129 млн годин перегляду.

«Червоне повідомлення» вийшло на друге місце рейтингу найпопулярніших фільмів Netflix — майже 278 мільйонів годин перегляду за 10 днів
Рейтинг найпопулярніших англомовних фільмів Netflix за тиждень з 15 по 21 листопада

«Червоне повідомлення» посідає першу позицію і в регіональному українському топі найпопулярніших фільмів Netflix за минулий тиждень.

«Червоне повідомлення» вийшло на друге місце рейтингу найпопулярніших фільмів Netflix — майже 278 мільйонів годин перегляду за 10 днівМинулого тижня режисер Red Notice Роусон Маршалл Тербер у розмові з The Hollywood Reporter підтвердив, що бойовик може отримати одразу два сиквели. Остаточного рішення поки що немає, але якщо зрештою Netflix наважиться на це, то обидві частини знімуть разом — через необхідний бюджет та обмеження, пов’язані з пандемією.

Netflix запустив власний рейтинг кіно та серіалів на минулому тижні та одночасно знизив вартість підписки в Україні. Нашу рецензію на Red Notice можна прочитати в окремому матеріалі:

Рецензия на фильм «Красное уведомление» / Red Notice

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: