Новости Новости 19.11.2021 в 10:04 comment views icon

Підписка Netflix в Україні подешевшала — тепер від 4,99 євро за базовий план до 9,99 євро за преміум

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

18 листопада Netflix повідомив про здешевлення платної підписки для українських користувачів сервісу у поштовій розсилці, а з 19 листопада почали діяти нові ціни — вони вже вказані на сайті й у застосунку. Судячи з усього, Netflix переглянув цінову політику саме для України, тому що в інших європейських країнах продовжують діяти колишні ціни.

Коли 1 жовтня Netflix запустив україномовну версію інтерфейсу українські користувачі найбільше обурювалися відсутністю оплати у гривнях та високими цінами в євро натомість. Для українців поки продовжують діяти ціни в євро, але з 19 листопада їх суттєво знизили.

Подешевшали одночасно всі три плани: базовий тепер вартує 4,99 євро (150 гривень за поточним курсом) замість 7,99 євро, стандартний — 7,49 євро (225 гривень), а преміальний — 9,99 євро (300 гривень).

Підписка Netflix в Україні подешевшала — тепер від 4,99 євро за базовий план до 9,99 євро за преміум
Старі тарифи Netflix для України
Підписка Netflix в Україні подешевшала — тепер від 4,99 євро за базовий план до 9,99 євро за преміум
Нові тарифи Netflix для України

Нагадаємо, базовий тариф дозволяє дивитися відео на одному екрані з якістю SD, стандартний — на двох у HD, преміальний — на чотирьох у HD або Ultra HD, коли це доступно.

Наразі в бібліотеці онлайн-кінотеатру Netflix вже є немало серіалів і фільмів українською мовою: деякі з них — з субтитрами, а деякі — з повноцінним дубляжем. І список постійно зростає. Список доступного контенту з українським дубляжем та субтитрами можна знайти за відповідними тегами в сервісі (1 та 2).

Напередодні Netflix запустив власний рейтинг кіно та серіалів — окремі списки найпопулярніших фільмів та серіалів на платформі доступні також і для України.

Netflix запустив власний рейтинг кіно та серіалів — ось такий вигляд має топ-10 для України

Курс Розмовної англійської від Englishdom.
Після цього курсу ви зможете спілкуватись з іноземцями і цікаво розкажете про себе.
Приєднатися

P.S. Сьогодні на Netflix гучний реліз серіал по аніме «Ковбой Бібоп».


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: