Дописи 02.03.2024 о 12:36 comment views icon

Гейм-індустрія: очікування на майбутнє

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/c0fe567cc9b64f7365cbb1674ef3f486?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/c0fe567cc9b64f7365cbb1674ef3f486?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Roman

автор

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Візьми участь у конкурсі та виграй ігрове кермо G923 від?

Гейм-індустрія – це динамічний світ, який постійно еволюціонує. Гейм-індустрія завжди була сферою, що еволюціонує швидко, приносячи нові технології, ігрові жанри та враження. Однак, останнім часом цей розвиток отримав додатковий поштовх завдяки виникненню очок розширеної реальності (AR) від таких гігантів, як Meta і Apple. Ці інновації, разом зі змінами відомих ігрових трендів, обіцяють зацікавити гравців і змінити ландшафт гейм-індустрії в найближчому майбутньому. Які ж зміни очікують на нас у найближчі роки?

Окуляри зміненої реальності:
Окуляри AR від Meta та Apple – це лише початок нового етапу в розвитку геймінгу. Ці гаджети ще не досконалі: їм не вистачає автономності, а час роботи обмежений. Проте, вже зараз вони здатні дарувати нові враження та занурювати у віртуальні світи.

Гейм-індустрія: очікування на майбутнє

Чи очікувати подібних продуктів від інших брендів? Звісно! Sony, Microsoft та інші гіганти індустрії не здадуть позиції без бою. Можна очікувати на появу нових гравців, які запропонують свої інноваційні рішення.

Які ігри стануть популярнішими?
Інді-розробники стають все більш потужною силою. Їхні ігри, такі як Palworld чи Lethal Company, часто відрізняються оригінальністю та свіжістю ідей. Це може призвести до того, що в найближчі роки популярність інді-ігор зросте, а великі AAA-проекти втратять свою гегемонію і це те на що я дуже сподіваюсь.

PVP PVE Extraction Shooter:
Жанр PVP PVE Extraction Shooter, де гравці не лише борються один з одним, але й проти керованих штучним інтелектом ворогів, стає все більш популярним. Hunt: Showdown – яскравий приклад успіху в цьому жанрі.

Англійська для початківців від Englishdom.
Для тих, хто тільки починає вивчати англійську і хоче вміти використовувати базову лексику і граматику.
Реєстрація на курс

Гейм-індустрія: очікування на майбутнє
Hunt: Showdown – це гра в розроблена Crytek. У ній гравці беруть на себе роль мисливців за монстрами, які борються не лише з істотами, але й один з одним. Звісно вивести винагороду з болота Луїзіани вдасться лише одній команді.

Чим же так цікавий цей жанр?

 • Напруження: Поєднання PVP і PVE робить гру дуже напруженою. Гравці ніколи не знають, чого очікувати: чи зустрінуть вони монстра, чи іншого гравця.
 • Тактика: Успіх у грі залежить не лише від вміння стріляти, але й від тактичного мислення. Гравцям потрібно продумувати свої дії, щоб не стати здобиччю монстрів або інших гравців.
 • Атмосфера: Hunt: Showdown має унікальну атмосферу дикого заходу з елементами містики. Це робить гру ще більш захоплюючою.

Які ж перспективи у жанру PVP PVE Extraction Shooter?
Жанр PVP PVE Extraction Shooter стає все більш популярним. Це пов’язано з тим, що він дарує гравцям нові відчуття, яких не можна отримати в інших жанрах. Очікується, що в найближчі роки з’явиться багато нових ігор в цьому жанрі. Ці ігри можуть запропонувати нові ігрові механіки, сюжети та сеттинги. Hunt: Showdown – це лише один з прикладів того, яким може бути PVP PVE Extraction Shooter. Цей жанр має великий потенціал, і ми можемо очікувати на багато цікавих ігор в ньому.

Ось кілька інших популярних ігор в жанрі PVP PVE Extraction Shooter:

 • Escape from Tarkov
 • Dark and Darker
 • The Cycle: Frontier

Цього року очікується вихід трьох нових ігор в жанрі PVP PVE Extraction Shooter:

Англійська для початківців від Englishdom.
Для тих, хто тільки починає вивчати англійську і хоче вміти використовувати базову лексику і граматику.
Реєстрація на курс
 • Beautiful Light – це PvPvE тактичний хоррор з елементами Stalker та Ready or Not. Гравці візьмуть на себе роль сталкерів, які досліджують Зону відчуження, шукаючи артефакти та борючись з монстрами та іншими сталкерами.
 • Grey Zone Warfare – це тактичний FPS з акцентом на реалізмі. Гравці візьмуть участь у конфлікті на вигаданому острові, де їм доведеться виконувати завдання, битися з ворожими солдатами та виживати в екстремальних умовах.
 • Arc Raiders – це шутер від третьої особи, де гравці візьмуть участь в опорі проти ворожої інопланетної раси.

Гейм-індустрія: очікування на майбутнє
Топ гра на яку я очікую звісно ж є Arc Raiders від Embark Studios, розробників The Finals. Ця гра має всі шанси стати новим хітом. Не можна виключати появу нових жанрів і ігрових концепцій, які зараз ніхто не може передбачити. Наприклад, Palworld здобув популярність завдяки незвичайному поєднанню покемоноподібних істот і шутера.

Штучний інтелект в іграх у майбутньому:
Штучний інтелект (ШІ) вже зараз відіграє значну роль у гейм-індустрії. Він використовується для створення більш реалістичних ігрових світів, персонажів, а також для генерації складних ігрових процесів.

Гейм-індустрія: очікування на майбутнє

Яким же буде ШІ в наступних іграх?

 • Більш розумні NPC: ШІ дозволить створювати неігрових персонажів (NPC), які будуть поводитися більш реалістично, розумно й адаптивно реагувати на дії гравців.
 • Персоналізований досвід: ШІ буде використовуватися для персоналізації ігрового досвіду для кожного гравця. Це може містити адаптацію складності гри, генерацію унікальних квестів і сюжетних ліній.
 • Створення ігор: ШІ може допомогти розробникам ігор у створенні нових ігрових світів, персонажів і сценаріїв. Це може значно скоротити час розробки ігор і зробити їх більш різноманітними.
 • Ігри, які генеруються штучним інтелектом: ШІ може генерувати цілі ігри, включаючи в себе ігровий світ, персонажів, сюжет і правила. Це може призвести до появи нових, незвичайних ігрових концепцій.

Етичні питання:
Розвиток ШІ в іграх також ставить ряд етичних питань. Наприклад, чи етично використовувати ШІ для створення NPC, які не відрізняються від реальних людей? Чи етично використовувати ШІ для маніпулювання поведінкою гравців?

Ці питання потребують ретельного обговорення. Важливо, щоб розробники ігор відповідально використовували ШІ, щоб ігри несли в собі лише позитивні емоції. ШІ має величезний потенціал для розвитку гейм-індустрії. Він може зробити ігри більш реалістичними, захоплюючими й персоналізованими. Однак важливо використовувати ШІ відповідально, щоб не допустити негативних наслідків.

Підсумок:
Гейм-індустрія на порозі значних змін. На нас чекають нові технології, нові жанри і нові ігрові шедеври. Важливо зазначити, що це лише прогнози, але все ж я дуже надіюсь щодо прогнозу extractrion shooters. Насправді розвиток гейм-індустрії може йти зовсім не так, як ми очікуємо. Однак одне можна сказати з упевненістю: нас чекає багато цікавого!

Візьми участь у конкурсі та виграй ігрове кермо G923 від?

Logitech G – найкраще ігрове обладнання для вашого ідеального ігрового місця: миші, клавіатури, гарнітури, ігрові керма та контролери, щоб вивести ваші перемоги на новий рівень.

Головний приз в конкурсіІгрове кермо Logitech G923 Racing Wheel and Pedals for PS5 / Playstation / PC, а також 8 додаткових призів у вигляді клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard – GL Linear.

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: