Дописи 28.09.2023 о 14:35 comment views icon

OРРО та інновації в зарядці: Швидке заряджання та еволюція VOOC Flash Charge

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png

OPPO Ukraine

OPPO — світовий бренд смартпристроїв, який прагне до синергії естетики та інновацій.

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Однією з найважливіших інновацій, запроваджених OРРО, є технологія швидкого заряджання. Oppo випустила ряд смартфонів з технологією VOOC (Voltage Open Loop Multi-step Constant-Current Charging), яка дозволяє значно збільшити швидкість заряджання батареї без ризику перегріву чи пошкодження акумулятора. Завдяки VOOC, користувачі можуть отримати декілька годин роботи від кількох хвилин заряджання.

OРРО та інновації в зарядці: Швидке заряджання та еволюція VOOC Flash Charge

У 2021 році в місті Чунцін OPPO організувала захід під назвою “OPPO Flash Charge Open Day”, присвячений новітнім розробкам у галузі швидкої зарядки, на якій представила вражаючі можливості надшвидкої зарядки, а також представила глобальні досягнення та передові технологічні рішення у цій галузі.

 

Визначаючи ефективність та безпеку як головні пріоритети у розробці технології надшвидкої зарядки, OPPO неустанно вдосконалює свої підходи. Шляхом дослідження нових матеріалів, використання штучного інтелекту, оптимізації архітектури зарядки та інших факторів, компанія продовжує інноваційно підходити до покращення процесу зарядки. Результатом цієї праці стала розробка п’ятикратної системи захисту надшвидкої зарядки.

  • Центральною складовою системи захисту є запобіжник із меншим опором, який при перевантаженні електромережі миттєво відключає акумулятор від джерела електроенергії. Підвищена ефективність цього запобіжника, зменшений внутрішній опір та вдосконалена конструкція сприяють підвищенню загальної безпеки зарядної системи.
  • OPPO вперше впровадила використання перемикачів нітриду галіюGaN на своїх смартфонах. Ці перемикачі досягають такої ж функціональності, що й традиційні кремнієві MOSFET-комутатори, проте зменшують обсяг необхідного простору. Завдяки низькому опору та високій надійності під високою напругою, перемикачі GaN сприяють підвищенню ефективності і надійності зарядки.
  • Серія двоконтурних конструкцій: інноваційна конструкція подвійних акумуляторів забезпечує високу потужність при низькій напрузі та знижує виділення тепла. Подвійні акумулятори з комбінованою конструкцією додатково зменшують розмір і зберігають параметри безпеки. Новий дизайн ємності акумулятора покращує її на 5%, порівняно з аналогами такого ж розміру.
  • Мікросхема визначення безпеки акумулятора: вбудований фірмовий чип виявлення загроз безпеці акумулятора, що має алгоритми ШІ, визначає стан акумулятора у реальному часі, виявляючи зовнішні пошкодження та падіння напруги. Якщо виявлено пошкодження, смартфон сповістить користувача та ухвалить заходи для запобігання проблемам.
  • OPPO розробила новий захисний акумулятор із композитним струмоприймачем, який додатково захищає акумулятор від коротких замикань, уникнення зовнішніх пошкоджень. Тестування відділу досліджень OPPO показали, що новий акумулятор успішно проходить тести на міцність та надійність.

OРРО та інновації в зарядці: Швидке заряджання та еволюція VOOC Flash Charge

Еволюція VOOC Flash Charge: Шлях до Швидкісного та Ефективного Заряджання

VOOC Flash Charge, розроблений компанією OPPO, вважається однією з перших та найінноваційніших технологій швидкої зарядки для смартфонів. Протягом років еволюції ця технологія пройшла неймовірний шлях від першої версії до найновіших досягнень. Давайте розглянемо, як VOOC Flash Charge розвивався, щоб забезпечити швидке та ефективне заряджання для користувачів.

VOOC 1.0: Початки Інновації

Перша версія VOOC Flash Charge з’явилася в 2014 році. Ця технологія вже тоді відрізнялася від стандартних методів зарядки, завдяки використанню спеціальних кабелів та адаптерів. Швидкість зарядки в порівнянні з традиційними зарядними пристроями вражала, але це був лише початок.

VOOC 2.0: Революція У Всій Красі

З випуском VOOC 2.0 компанія OPPO здійснила крок вперед у розробці технології зарядки. Швидкість зарядки значно зросла, забезпечуючи неймовірні результати всього за короткий проміжок часу. Відтепер смартфон можна було зарядити до вражаючого рівня всього за декілька хвилин, а не годинами.

SuperVOOC 1.0: Швидкість у Новому Вимірі

З’явившись у 2018 році, SuperVOOC 1.0 призвів зарядку смартфонів до абсолютно нового рівня. Швидкість зарядки досягла вражаючих 50 Вт, дозволяючи зарядити смартфон практично на повну ємність всього за кілька десятків хвилин. Це був ще один крок у передовому напрямку.

SuperVOOC 2.0: Визнання У Guinness World Records

SuperVOOC 2.0, представлений в 2020 році, переписав правила гри. Швидкість зарядки 67 Вт вразила світ, а здатність зарядити смартфон до 100% за 31 хвилину принесла визнання в Guinness World Records. Ця технологія встановила новий стандарт ефективності та швидкості зарядки. 

Наразі зарядка 67 Вт доступна у смартфонах Reno10 5GА98 5G,  А78, та багатьох інших моделях, які виходять на ринок смартфонів.

OРРО та інновації в зарядці: Швидке заряджання та еволюція VOOC Flash ChargeSuperVOOC 3.0: Швидкість на Рівні Відчуттів

Останнім досягненням є SuperVOOC 3.0 – вагомий крок уперед у супершвидкій зарядці. З швидкістю до 100 Вт ця технологія забезпечує неймовірно швидкий процес зарядки, дозволяючи отримувати більше заряду менше часу.

Швидкість зарядки 80 Вт наявна в ОРРО Reno10 Prо 5G, де вперше в Reno серію було додано фірмовий чіп управління живленням OPPO – SUPERVOOC S. Він поєднує шість функцій, включаючи зарядку, розрядку, декодування, скидання, захист акумулятора та автоматичний вимикач, в одному чіпі, що допомагає зменшити кількість місця, яке займають компоненти швидкої зарядки всередині телефону, на 45% і підвищити ефективність розрядки акумулятора до 99,5%. Завдяки SUPERVOOC S акумулятор Reno10 Pro ємністю 4600 мАг забезпечує близько 1,5 днів роботи при повному заряді.

Бездротове заряджання: Зручність без кабелів

Ще однією революційною інновацією в галузі зарядки є бездротове заряджання. Oppo внесла свій власний внесок у цю технологію, представивши систему AirVOOC – високошвидкісний бездротовий зарядний пристрій. Ця технологія дозволяє безпроводово заряджати смартфон з імпресивною швидкістю, забезпечуючи користувачам більшу свободу використання своїх пристроїв без обтяжливих кабелів.

65W AirVOOC – це технологія бездротової зарядки, яка дозволяє заряджати смартфон швидко і зручно. Найцікавіше, що ця технологія дозволяє досягти практично такої ж швидкості зарядки, як і провідний варіант. Сумісність з бездротовими зарядними пристроями додає додатковий комфорт. Очікуємо в майбутньому моделі з таким типом зарядки і на ринку Україні.

З впровадженням SuperVOOC 3.0 та AirVOOC, OPPO підтверджує свою роль інноватора в галузі зарядки. Швидкість заряджання на новому рівні разом із бездротовим заряджанням надає користувачам більше можливостей та зручності.

Всі ці інновації в галузі зарядки свідчать про постійний розвиток технологій та постійне прагнення до забезпечення кращого досвіду використання смартфонів для користувачів OPPO. Таким чином, OPPO продовжує свою місію піднесення планки в галузі інновацій та створення сучасних рішень для задоволення потреб сучасного споживача.

 

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: