Дописи 03.10.2023 о 15:00 comment views icon

В ІТ може кожен!

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/21ce5ca10b16ea75422707ed832a3f7f?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/21ce5ca10b16ea75422707ed832a3f7f?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Denis

The warden of Middle-earth and son of Ukraine

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Візьми участь у конкурсі та виграй ігровий ноутбук від?

«Не потрібно намагатися змінити все своє життя, достатньо лише змінити своє ставлення до нього.» – Ральф Уолдо Емерсон

Привіт! Сьогодні складно хоча б уявити людину яка б не користувалася у повсякденному житті комп’ютером або хоча б телефоном. І кожен девайс налічує більш як дві встановлені програми різного типу: месенджери, карти, ігри тощо. А мережа інтернет, хто знає кількість існуючих сайтів?

І так вже сталося, що за останні два десятки років сфера набирала обертів, все більше людей дізнавалось про сферу і як кожного “вайтівця” компанії носять на руцях. І ось настав той день коли з’явилися вони: ІНФОЦИГАНИ! 

Ці напрочуд гарні люди за 30 срібників обіцяли кожному: “MacBook, РАФ, долляри” просто за те що ти такий гарний!

І ось воно, міфрилова жила — кількість бажаючих на руці росте як бобові стеблі у воді, почувши про казкові історії  про життя “вайтівців”!

Скажу відразу, так я працюю в ІТ! Тому я спробую пояснити всім бажаючим почати карєру в ІТ, що я  зрозумів за цей час аби ви зняли у решті решт РОЖЕВІ окуляри.

Безумовно всі мають бажання, мрії(хоча на разі вона єдина для усіх Українців!) та купу грошей, а хто ж їх не любить?) Та не все те мед, що густе і золотисте!

В ІТ може кожен!

І так, світ ІТ не такий вже рожевий як у розповіді “гарних” людей що продають курси. ІТ не для всіх це залізний факт і його потрібно прийняти відразу!В ІТ може кожен!

Початок шляху!

На самому початку потрібно відповісти на питання, чим саме я хочу займатися. Напрямків багато, але на момент написання статті, це 2023 рік вважаю що, почати потрібно саме з англійської мови. Вам буде напрочуд складно бо більшість компаній, команд і проектів є міжнародними! Без англійської не обійтись! (навіть якщо ви не підете в ІТ, англійська може стати в пригоді вам у вашій сфері чи житті!)

Курс Финансовый директор.
Отримайте комплексне розуміння фінансової діяльності. Час підніматись по карʼєрним сходам.
Ознайомитись з курсом

Опанування нової професії за 4 – 6 місяців

З цим складніше, кожна людина унікальна. Кожен по різному сприймає інформацію. Деяким достатньо 4-6 місяців, а декому замало і року на опанування професії. Так кожен починає із нульовим або майже нульовим рівнем знань на самому старті. Але зауважу із власного досвіду, що 4 місяці це замало. Звісно все ще залежить від обраного напрямку!

Ти гуманітарій? Нічого страшного всі підходять!

В мережі є багато статтей на тему гуманітарій в ІТ, безліч суперечок та прикладів. Та я певен, що ви не будете заперечувати, що без логіки та мислення не створюють технологічні продукти, а інколи проекти взагалі потребують не базових знать із математики! Саме тому якщо ви гуманітарій до самих кісток, рекомендував би вам не технічну спеціальність. Інакше ви не зможете претендувати на посаду рівня мідл або вище, що прямо відображатиме ваш рівень заробітньої платні.

Віддалена робота!

Так, так, так — ІТ сфера дає змогу працювати із будь-якої точки світу, аби в тебе був комп’ютер і вихід в мережу інтернет. Та і тут не все так РОЖЕВО!

По перше світ почав оговтуватись від ПАНДЕМІЇ і значна кількість компаній відкликають людей назад у офіси, деякі пропонують частково віддалену роботу! Саме тому не розраховуйте відразу на гамак на Балі.

По друге — це все ж робота! Так є свої плюси, наприклад не витрачаєш час на те, щоб доїхати до офісу чи дому. Але хитрість в тому , що в дома не та атмосфера. І диван занадто м’який і ти давно не пролежував його, а тут щей вийшов серіал, що ти хотів переглянути, не кажучи про дітей чи родичів які допоможуть вам зосередитись на роботі.

п.с.  Також певні компанії встановлюють на ПК софт-(программи), що час від часу робитимуть знімки вашого дисплею. Чув про те що декому видають спеціальні периферійні девайси, що відслідковують зробленні рухи!

Влаштуємо всіх на роботу 100% ще й заробітня платня буде мінімум 1000 USD

Давайте по пунктах!

100% працевлаштування!

  1. Не всі закінчують курси. Значна кількість людей кидають навчання приблизно посередині курсу!
  2. Не ви один побачивши рекламу виріши змінити кардинально своє життя, не ви один бажаєте заробітню платню мінімум в 1000 американських гривень! Тому конкуренція на 1 місце інколи досягає 1 до 150 кандидатів! І згодом ти розумієш, що заробив не ти — а той хто організував курси! Як кажуть не май сто гривень, май сто друзів!

Якщо закінчували технікум чи університет, то згадайте яка кількість ваших одногрупників працює за спеціальністю сьогодні. Сподіваюсь із цим зрозуміло!

Заробітня платня!

  1. Так, платня в більшості компаній дійсно в USD.
  2. Так ви зможете отримувати і тисячу і навіть більше коли станете професіоналом, але ви тільки закінчили навчання саме тому не розраховуйте на платню перших пів року, рік більше ніж 300-500 USD. Точніше потрібно дивитись аналітику за спеціальністю! (як варіант DOU.ua)

Тут також вплинула війна, людей на ринку багато , компанії пішли і вакансій поменшало. Зарубіжні компанії не охоче беруть нашого брата, бо можливі відключення світла, чи обстріли. Це ризик для компаній!

“MacBook, РАФ, долляри” просто за те що ти такий гарний!

В ІТ може кожен!

В кого не запитай  хто такий той “вайтішнік” і чим він займається? Більшість відповість, що скоріш за все це такий собі пройдоха — яких грає цілий день в ігри чи дивиться фільми або YouTube з перервами на каву з балачками із всіма в офісі, а його за це долярами засипають!

Хоча зі сторони ця сфера виглядає так в очах інших, хочу зауважити, що все ж таки розумова робота все ж не легша за фізичну. Так інколи умови кращі, але далеко не у всіх. Я працював фізично і можу порівняти відчуття, так от якщо ти працюєш фізично, ти прийшов відключився і відпочиваєш. А от із розумовою працею ти можеш взагалі не відпочити, бо мозок працює постійно, особливо що до вирішення якихось робочих питань о 02-03 ночі!

Курс Управління командою в бізнесі.
Онлайн-курс для ефективного управління командою, спрямований на створення проактивних та самостійних команд, де мікроменеджмент не потрібний.
Дізнатись про курс

Умови праці на початку радують око, ось тобі стіл, крісло , комп’ютер працюй! Наче непогано, так? Але перше що ти втрачаєш це зір, я починав зі 100% та за 3 роки праці почав носити окуляри.

Ти постійно сидиш по одному положенні, згадайте шкільні роки за партою! І вам напрочуд пощастить якщо ваше крісло буде зручним! Тому скажи привіт спині! А влітку постійний кондиціонер, а це прямий шлях до лікаря!

Але, якщо ти подумав, що ти раз вивчився і тепер будеш набивати руку, наприклад як пліткар і на цьому все то тут також є сюрприз. Технології змінюються дуже швидко, і потрібно постійно вчити щось нове, тому до або після роботи ти повинен приділяти час на вивчення нових технологій, не вчиш технології? В  такому випадку забувай про підвищення!

Підсумки!

ІТ — це цікава сфера, і в ній можливо знайти собі щось до душі! Якщо ви вирішили, що підете в ІТ тільки через зарплати то на мою думку це помилка! В першу чергу робота має  приносити вам задоволення, а інакше ви довго тут не затримаєтесь.

Робота в ІТ це перш за все робота! І тут як і в будь-якій іншій сфері потрібно працювати, так просто доляри не дають!

Якщо ви все ж прийняли для себе рішення йти у ІТ то я бажаю вам успіхів і велетенського терпіння, інакше не вийде! Рекомендую почати з англійської, а якщо ваш рівень достатній, то не біжіть на курси, а почніть вчити самостійно. В інтернеті є вся інформація у вільному доступі!

Як дізнатись, що вчити? Відкрийте опис бажаної вакансії, розділ необхідні навички!

На цьому у мене все, дякую за увагу. Побачимось!

 

Курс Англійської.
Подолай мовний бар'єр та розширюй коло друзів на розмовних клубах.
Дізнатись про курс

 

Візьми участь у конкурсі та виграй ігровий ноутбук від?

Нові моделі ігрових ноутбуків MSI на базі RTX 40** серії з підтримкою DLSS 3.0 – для найвибагливіших геймерів. Ноутбуки серії Prestige та Modern – потужні помічники в роботі, навчанні та повсякденному користуванні.
Один з цих ігрових монстрів – MSI Crosshair C12V ти можеш виграти вже зараз, взявши участь в нашому конкурсі.
Бонус для читачів ITC.ua: знижка 5% у MOYO на будь-який ноутбук MSI за промокодом ITCMOYOITC.

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: