Military Tech Новини 29.05.2024 о 20:07 comment views icon
Стаття з  

Китайські військові показали собак-роботів з гвинтівками та ракетними установками

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/647dc38d9e7db-bpfull-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/647dc38d9e7db-bpfull-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/647dc38d9e7db-bpfull-1-96x96.jpg

Ігор Шелудченко

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Китайські військові на спільних вченнях з Камбоджею продемонстрували бойових собак-роботів, оснащених гвинтівками та ракетними установками.

Робот може виконувати різні дії: ходити, бігати, стрибати та лягати. Керують ним за допомогою джойстика, розповідає CNN.

На двохвилинному відео, знятому під час китайсько-камбоджійських навчань «Золотий дракон 2024» можна побачити, як собака-робот стріляє з гвинтівки і веде піхотний підрозділ до будівлі.

  • Вага — 15 кг.
  • Час роботи — від 2 до 4 годин.

Китайські військові показали собак-роботів з гвинтівками та ракетними установками

Інші джерела показують цього ж робота, але з ракетними установками. 

А в самому кінці відео військові похизувались дроном з прикліпленою гвинтівкою.

Онлайн-курс "Математика тастатистика для Data Science" від robot_dreams.
Навчіться проводити статистичний аналіз даних за допомогою Python та розвиньте математичне мислення для розв’язання реальних завдань Data Science.
Детальніше про курс

«Він може служити новим членом наших міських бойових операцій, замінюючи наших (людських) членів для проведення розвідки, ідентифікації (ворога) і завдання удару по цілі», — розповів солдат Чен Вей в опублікованому відеоролику.

Використання роботизованих собак і безпілотників у військових операціях — практика досить розповсюджена.

Собак-роботів використовували військові США у 2020 році, як одну з ланок своєї передової системи управління боєм (ABMS), яка передбачає залучення штучного інтелекту та швидкого аналізу даних для виявлення і протидії загрозам американським військовим об’єктам. А про значення безпілотників в російсько-українській війні і так всім відомо.

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: