Новини

AMD Ryzen 9 7845X Dragon Range із 12 ядрами – перший відомий мобільний процесор Zen 4

AMD Ryzen 9 7845X Dragon Range із 12 ядрами – перший відомий мобільний процесор Zen 4

На сайті витоків Ashes of the Singularity можна знайти результати тестів процесора для ноутбуків AMD Ryzen 9 7845HX. Програмне забезпечення підтверджує, що це 12-ядерний та 24-потоковий процесор. Така сама конфігурація використовується в настільному Ryzen 9 7900X та відображається так само.

Це може означати, що Ryzen 9 7845HX є перепрофільованим чипом для настільних ПК. Крім того, це перша модель Ryzen-HX з більш ніж 8 ядрами.

Ryzen

Цього літа AMD оголосила про свій план змінити схему іменування мобільних процесорів Ryzen 7000. AMD підтвердила процесор Ryzen 9 7945HX Dragon Range покоління Zen 4. Можна припустити, що ми отримаємо і 16-ядерний чип для ноутбуків, який має конкурувати з Intel Core 13900HX (8P+16E ядер).

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Ryzen

Якщо AMD буде використовувати ту ж саму матрицю вводу-виводу для настільних і мобільних процесорів, вбудована графіка може бути обмежена двома обчислювальними блоками. Однак, оскільки використовується чіплетний дизайн, AMD може замінити графіку потужнішою. У той же час компанія може обмежити інші функції, які не такі важливі для мобільного сегменту, наприклад, кількість ліній PCIe.

Очікується, що серію AMD Ryzen 7000HX буде запущено наступного року, можливо, на виставці CES 2023. Серія HX є найвищим рівнем у мобільному портфелі AMD, та призначена для екстремальних ігор та створення контенту.

Intel Meteor Lake і Arrow Lake як дві паралельні архітектури, AMD Ryzen 7000X3D та Zen5 – безліч інсайдів про майбутні процесори

Джерело: VideoCardz


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: