Новини Софт 12.01.2023 о 21:14 comment views icon

Divine Knockout (DKO), First Class Trouble та Gamedec – в Epic Games Store стартувала нова безкоштовна роздача ігор

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Сервіс цифрової дистрибуції Epic Games Store влаштував чергову безплатну роздачу ігор, які в інший час поширюються на платній основі. Цього тижня у роздачі беруть участь одразу 3 проєкти: Divine Knockout (DKO), First Class Trouble та Gamedec – Definitive Edition.

Divine Knockout (DKO) – це платформний файтинг, у якому мініверсії епічних героїв мірюються силами на небезпечних аренах. Гравцеві доведеться викидати супротивників з арени, доводячи, що саме його персонаж є найлегендарнішим в історії. Гра Divine Knockout (DKO) доступна за наступною адресою.

First Class Trouble – це командна гра, де гравці мають пережити катастрофу. При цьому вони мають діяти як спільно, так і один проти одного. Гравець зможе грати за одного з людей-пасажирів або за персоноїдів, що збунтувалися. Щоб вижити, доведеться залучити кмітливість, обманювати чи розпізнавати брехню. Мета полягає в тому, щоб вимкнути смертоносний штучний інтелект, який управляє космічним лайнером. Гру First Class Trouble можна отримати за наступною адресою.

Курс UI/UX designer від Mate academy.
Хочете навчитись створювати зручні сайти та застосунки? Навчайтесь на курсі UI/UX designer та вже через 8 місяців ви зможете почати працювати.
Отримати знижку на курс

Gamedec – це однокористувацька ізометрична інді-пригодницька рольова гра в жанрі кіберпанку. Гравець має в ролі детектива розслідувати злочини у віртуальних світах. При цьому потрібно збирати інформацію у свідків та підозрюваних, щоб перехитрити лиходіїв та розкрити їхні задуми. Видання Definitive Edition включає набір із новими персонажами та особистостями, кожна з яких має свої унікальні особливості. Додати Gamedec до своєї колекції можна за наступною адресою.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: