Новини Кіно 15.11.2023 о 12:31 comment views icon

Еббі у другому сезоні «‎The Last Of Us» від HBO може зіграти Кейтлін Дівер — акторка веде перемовини з Мезіном та Дракманном

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Еббі у другому сезоні «‎The Last Of Us» від HBO може зіграти Кейтлін Дівер — акторка веде перемовини з Мезіном та Дракманном

Партнер розділу?

Попри нещодавні чутки про те, що зірка «Чорної вдови» Флоренс П’ю отримала роль Еббі у другому сезоні серіалу «Останні з нас» / The Last Of Us, нині з’явились повідомлення, що до офіційних перемовин залучили іншу акторку.

За даними The Insneider, творці серіалу Крейг Мезін та Ніл Дракманн розглядають Кейтлін Дівер («Освіта‎», «Ніхто тебе не врятує») на роль Еббі у продовженні «‎The Last Of Us.

Далі, можливі спойлери для тих, хто не знайомий з іграми Naughty Dog.

Еббі — це жорсткий та потужний член Фронту визволення Вашингтона, яка одержима ідеєю вистежити Джоела за вбивство її батька (лікаря, який готувався прооперувати Еллі у фіналі першого сезону). Зображена у грі Лорою Бейлі, Еббі виглядає як підтягнута та висока дівчина — Кейтлін Дівер, для порівняння, має дещо менші статуру та зріст (1,58 м), тож шоураннери, схоже, мають власний новий погляд на персонажа.

Угода ще не підписана, але, ймовірно, через страйк акторів, який завершився лише минулого тижня. У статті зазначається, що творчу команду «‎Останніх з нас» в першу чергу зацікавила гра Дівер у науково-фантастичному горорі «Ніхто тебе не врятує».

Найцікавіше у цій новині те, що Дівер надзвичайно схожа на Еллі в іграх The Last of Us, і саме її фанати просували на роль, коли з’явилась ідея екранізації у 2010-х роках. Акторка також виконала роль доньки Натана Дрейка в епілозі гри Naughty Dog Uncharted 4: A Thief’s End.

Журналіст Джефф Снайдер також зазначив, що Крейг Мезін стежить за Дівер в Instagram — з загалом 77 підписок.

Дебютний сезон шоу, заснований на подіях гри The Last of Us, випущеній для PS3 у 2013 році, складався з 9 епізодів, які під час трансляцій невпинно били рекорди з переглядів. Згодом «Останні з нас» досяг звання серіалу, який переглядали найбільше на HBO за весь час, та номінували на 24 премії «Еммі». Про те, що серіал подовжено, оголосили за два тижні після виходу останньої серії першого у березні. А вже у серпні співавтори анонсували аж 4 сезони для постапокаліптичного шоу.

В HBO також повідомили, що другий сезон «The Last of Us‎» вийде не раніше 2025 року.

Рецензія на серіал «Останні з нас» / The Last of Us

Партнер розділу?
Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: