Новини

Frogwares показала геймплейний трейлер ремейку Sherlock Holmes: The Awakened

Frogwares показала геймплейний трейлер ремейку Sherlock Holmes: The Awakened

Українська студія Frogwares представила перший геймплейний трейлер майбутнього ремейку гри Sherlock Holmes: The Awakened. Нагадаємо, для його створення Frogwares збирала гроші на Kickstarter і кампанія була дуже успішною.

Попри використання слова «ремейк», фактично Sherlock Holmes: The Awakened буде майже новою грою. Вона отримає змінений сюжет та нові сторонні квести. У новій версії Sherlock Holmes: The Awakened детективи займуться справою, пов’язаною з Ктхулху, розслідуючи серію загадкових зникнень у Європі та США. Події гри Sherlock Holmes: The Awakened відбуваються в 1884 році й відкривають завісу над тим, як Шерлок Голмс та доктор Ватсон, тоді прості сусіди по кімнаті, стали всесвітньо відомим дуетом з розслідування злочинів.

Розробники з нуля відтворили та переосмислили оригінальний проєкт 2008 року, використовуючи рушій Unreal Engine. Нова версія Sherlock Holmes: The Awakened може похвалитися сучасною графікою та анімацією, розширеною сюжетною лінією, численними побічними квестами та новою механікою, включаючи унікальний «божевільний» геймплей.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Sherlock Holmes: The Awakened вийде на PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch та ПК у лютому 2023 року.

Джерело: gematsu


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: