Новини Новини 12.09.2022 о 17:48

Глядачі розкритикували тизер кіноадаптації «Русалоньки» від Disney на YouTube — у нього понад 1 млн дизлайків за 2 дні

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Користувачі сервісу YouTube не оцінили нову версію історії про русалку Аріель, буквально заваливши опублікований тизер дизлайками. За перші два дні з моменту публікації відео зібрало понад 1,2 млн дизлайків при 9,3 млн переглядів. Сподобалося відео значно меншій кількості глядачів — на момент підготовки матеріалу кількість позначок «Подобається» становила 338 тис.

Курс Excel для бізнесу
Навчимо вас шаманити в тій страшній табличці. Українською
Хочу

Зрители раскритиковали тизер «Русалочки» на YouTube — у него более 1 млн дизлайков

У коментарях до тизера також є велика кількість критики. Як і у випадку з виходом «Володаря перснів» від Amazon, глядачі переважно критикують невідповідність нового матеріалу оригінальному мультфільму. Зокрема шанувальники оригіналу були не в захваті від вибору темношкірої актриси Голлі Бейлі на роль головної героїні.

Також велика кількість користувачів коментують відхід від оригіналу в сатиричній формі, натякаючи на інші відомі сюжети:

«Мені дуже сподобався момент, коли Аріель вийшла з води й сказала: «Себастьяне, мені потрібний твій одяг, черевики та мотоцикл. Я буквально розплакався».

Фільм «Русалонька» вийде у прокат 26 травня 2023 року.

Disney выбрала на роль Русалочки Ариэль молодую афроамериканскую R&B-певицу Хэлли Бэйли

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Вивчіть, як ефективно використовувати Excel у вашому бізнесі для збору, аналізу та візуалізації даних.
Дізнатись про курс
Excel

Джерело: aroged


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: