Новини Технології 20.10.2023 о 12:52 comment views icon

Гомер Сімпсон «‎переспівав» Нірвану у вірусній ШІ-версії «‎Smells Like Teen Spirit»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Штучний інтелект змусив Сімпсонів взяти у руки музичні інструменти та заспівати рок-пісні 1990-2000-х років, і оновлена версія «‎Smells Like Teen Spirit» вже стала справжнім хітом у TikTok.

Користувач під ніком @mememusic117 для своїх робіт використовує інструмент Voicify AI, який генерує звук, та програму Blender для створення анімованих сцен. Ось так могла б виглядати сцена з Сімпсонів, якби вони вирішили переспівати Нірвану. Гомер — у мікрофона, Мардж — з гітарою, а Барт — на барабанах.

@mememusic117 Homer – Smells Like Teen Spirit by nirvana cover #cover #homer #simpsons #3danimation #voicifymememusic ♬ original sound – MEME MUSIC

Ще один приклад, створеного ШІ кліпу — Сімпсон з піснею Queens of the Stone Age на тлі замку Minecraft та Оптимусом Праймом і Шреком, що стрибають у натовпі.

@mememusic117 Homer simpson singing – No One Know (Queens Of The Stone Age) 3d animation blender simpsons 3d #homer #simpsons #queens #voicifymememusic #fyp ♬ No One Knows – Queens Of The Stone Age

Штучні голоси дійсно нагадують оригінальні голоси акторів англійського дубляжу — цікаво, як би звучала українська версія, особливо у виконанні Мардж?

Судячи з робіт, Voicify AI має досить надійну технологію, яка водночас може спричинити позови від справжніх зірок. Створена ШІ пісня Drake/Weeknd раніше змусила Universal Music Group, видавця, який представляє обох цих виконавців, подати запити на порушення авторського права та видалення, хоча на той час пісня вже стала популярною, а її творець навіть намагався податись на Ґреммі.

Курс Комерційний директор.
Зосередження на практичних завданнях та послідовному аналізі проектів замість великої теорії. Реалізуй свої мрії про керівну посаду після завершення курсу.
Дізнатись програму

Актор Стівен Фрай, який озвучував аудіокнижки про Гаррі Поттера, також нещодавно поскаржився, що його голос скопіював штучний інтелект для дубляжу історичного документального фільму. Водночас співачка Ґраймс підтримала авторів ШІ-треків та обіцяла ділитись з ними 50% роялті.

У жовтні Американська асоціація компаній звукозапису запропонувала уряду США додати сайт інструменту Voicify AI до списку організацій, які сприяють піратству або фейкам.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: