Новини Софт 08.02.2023 о 12:49

Hogwarts Legacy встановила рекорд у Twitch за кількістю одночасних глядачів – 1,3 млн, а піковий онлайн у Steam вже досяг майже 240 тис. гравців

Вадим Карпусь

Автор новин

Гра Hogwarts Legacy офіційно виходить на платформах PlayStation 5, Xbox Series X|S та ПК лише 10 лютого. Але ті гравці, які оформили попереднє замовлення на версію Deluxe Edition, мають деяку фору й отримали доступ до гри на кілька днів раніше. Завдяки цьому ще до «офіційного» виходу нам демонструють порівняння графіки Hogwarts Legacy на різних платформах, а також влаштовують трансляції в Twitch.

До того ж гра Hogwarts Legacy користується високою популярністю серед користувачів Twitch. Інтерес до неї є на рекордно високому рівні. Hogwarts Legacy офіційно побила рекорд Twitch, ставши найпопулярнішою однокористувацькою грою і зібрав 1,3 млн одночасних глядачів. На момент публікації це єдина однокористувацька гра, яка входить до топ-50 за кількістю глядачів на Twitch.

Hogwarts Legacy установила рекорд в Twitch по количеству одновременных зрителей – 1,3 млн, онлайн в Steam – почти 240 тыс. игроков

Попередній рекорд у Twitch був встановлений у 2020 році грою Cyberpunk 2077, яка залучила 1,14 млн одночасних глядачів. Ймовірно, ширший вихід гри та збільшення кількості трансляцій викличуть новий «годинник пік» для Hogwarts Legacy і, можливо, нові рекорди з переглядів.

Серед усіх ігор рекорд за кількістю одночасних глядачів на Twitch утримує League of Legends з показником 3,11 млн. За нею слідує Fortnite з 2,28 млн глядачів.

Hogwarts Legacy установила рекорд в Twitch по количеству одновременных зрителей – 1,3 млн, онлайн в Steam – почти 240 тыс. игроков

За даними steamdb, піковий онлайн Hogwarts Legacy у Steam вже перевищив 239 тис. гравців. І це показник лише для власників версії Deluxe Edition.

Джерело: insider-gaming


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: