Новини

Інвестори за два тижні вивели з Tether понад $10 мільярдів

Інвестори за два тижні вивели з Tether понад $10 мільярдів

Компанія CoinGecko повідомила про зниження обороту Tether з $84,2 млрд. 11 травня до $73,3 млрд. Близько мільярда вивели у п’ятницю.

Стейблкоїн повинен мати прив’язку до долара 1:1, але 12 травня впав до $0,95 на тлі зниження іншої монети – TerraUSD. Це додатково призвело до розпродажу Luna, що спричинило втрати власникам монети на суму понад $40 млрд.

Крах Terra потягнув за собою весь криптовалютний ринок: біткоїн та інші токени різко впали в ціні, що викликало занепокоєння регуляторами.

Засновник Terra До Квон вичерпав майже всі кошти фонду Luna Foundation Guard, намагаючись врятувати UST, і регулятори звернули увагу на інші стейблкоіни, у тому числі й Tether, побоюючись такої ж катастрофи.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Економісти цікавляться, чи достатньо Tether резервів у фонді для прив’язки до долара. Пауло Ардоіно, головний технічний директор Tether, стверджував, що монета забезпечена на банківському рахунку «один до одного» щодо долара, але пізніше з’ясувалося, що використовуються й інші активи, у тому числі комерційні папери та цифрові токени інших стейблкоїнів.

Tether заявляла про скорочення комерційних паперів у фонді та збільшення обсягу векселів США. Додатково з’ясувалося, що компанія має й іноземні державні боргові зобов’язання. У Tether не прокоментували це, пояснивши, що проводять ретельний аудит резервів.

Джерело: CNBC


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: