Новини

Lexus показав майбутній електромобіль RZ 450e зі штурвалом замість класичного керма

Lexus показав майбутній електромобіль RZ 450e зі штурвалом замість класичного керма

Японський виробник автомобілів преміумкласу представить розкішне переосмислення електричного позашляховика RZ 450e. Ставку зробили на дизайн екстер’єру та інтер’єру, у тому числі й суперечливе кермо з бугелем.

20 квітня Lexus озвучить усі подробиці про новий RZ 450e, але вже доступні фотографії нового автомобіля. Усі деталі та остаточні характеристики представлять на презентації.

RZ 450e має стати прямим конкурентом Audi Q4 e-tron, BMW iX3 та Mercedes EQC. Але Lexus явно хоче привернути увагу до місця водія, підкресливши на фото використання керма з бугелем. Дизайн керма не є оригінальним для Toyota – першою була Tesla Model S Plaid.

Курс
Full Stack Web Development
Опануйте навички універсального програміста всього за 4 місяці
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack Web Development

Швидше за все Lexus RX використовуватиме той же рецепт, що і bZ4X, тому слід очікувати автономії до 450 км і версію 4×4 потужністю до 220 к.с.

Наразі завдання бренду – переконати громадськість у перевагах нового керма. Ключ до розуміння цієї конструкції не так у штурвалі, як у системі One Motion Grip, яка створює різновид віртуального управління, здатного змінювати радіус повороту керма стосовно коліс. Залежно від швидкості, рух керма буде впливати на поворот автомобіля, що забезпечить велику легкість маневрування на низькій швидкості, а також більшу стабільність і комфорт на швидкостях.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: