Новини Новини 19.05.2022 о 11:19

Marvel Studios отримала права на образ Стена Лі для своїх фільмів та тематичних парків Disney

Максим Григор'єв

Автор новин

Через три роки після смерті Стен Лі може повернутися до кінематографічного всесвіту Marvel. The Hollywood Reporter повідомив, що Marvel Studios підписала нову ліцензійну угоду зі Stan Lee Universe, яка поширюється на наступні 20 років.

Теоретично студія зможе використати образ та ім’я Стена Лі не лише у нових фільмах та телепрограмах, а й в інших засобах масової інформації.

POW!! Entertainment, виробнича компанія, співзасновником якої був Стен Лі у 2001 році, і згодом яка отримала від нього позов у ​​2018 році за підробку його підпису на юридичних документах, підписала ліцензійну угоду з Genius Brands і Marvel Studios, яка дає голлівудському гіганту право використовувати образ у своїх фільмах та наступних проєктах.

У пресрелізі про 20-річну угоду генеральний директор та президент Genius Brands Енді Хейворд висловив гордість за «неймовірно цінні права на ім’я Стена Лі, зображення, товари та бренд інтелектуальної власності».

«Оскільки ми вступаємо у сторічний рік з дня народження Стену, 28 грудня 2022 року, ми раді бачити, що пам’ять про нього та його спадщину продовжуватимуться. Це дійсно гарантує, що Стен за допомогою цифрових технологій, відеоматеріалів та інших способів житиме в самому важливому місці — фільмах Marvel та тематичних парках Disney».

Лі був письменником і головним редактором коміксів Marvel у 1960-х роках, коли він разом з такими художниками, як Джек Кірбі та Стів Дітко, започаткував створення супергероїв, які зараз є основою найкасовіших фільмів у світі. Він також став завжди усміхненим публічним обличчям компанії, величне становище, яке він займав протягом десятиліть, попри зміни у його королівському становищі та обов’язках, і навіть після того, як він офіційно розлучився з компанією.

За роки та місяці, що передували смерті Лі у 2018 році, його життя було відзначено заявами про жорстоке поводження з людьми похилого віку, а також фінансовими проблемами, які, мабуть, виникли через те, що його оточували люди, які бажають нажитися на імені співавтора Людей Ікс.

Disney на CinemaCon 2022: «Аватар 2» змінив назву на «Аватар: Шлях Води», «Чорна пантера 2», Обі-Ван Кенобі у «Зоряних війнах» та плани на кіновсесвіт Marvel до 2032 року


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: