Новини Софт 23.09.2022 о 08:50 comment views icon

Microsoft знову переробляє програму для фотографій у Windows 11

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Минулого року Microsoft змінила дизайн свого додатку для фотографій, щоб він більше відповідав естетиці Windows 11, проте тепер компанія тестує нову версію зі зміненим зовнішнім виглядом та іншими покращеннями.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Одне з найпомітніших нововведень – це вид галереї, яка пропонує по-новому переглядати фотографії. Розробники спростили інструменти перегляду, пошуку, керування та використання фотографій у колекції користувача. Також полегшено створення резервних копій за допомогою OneDrive.

Оновлення доступні і для функції “Спогади”, однак у повідомленні Microsoft не уточнюється, що саме зміниться.

Memories Microsoft

Із недоліків – відсутність можливості використовувати відеоредактор старої програми. Натомість запропоновано застосунок для редагування відео Clipchamp, який Microsoft придбала минулого року і вирішила приєднати до Windows 11. Втім прихильники старого редактора можуть завантажити програму під назвою «Microsoft Photos Legacy» з офіційного магазину.

Photos Microsoft

Оновлений додаток для фотографій можуть затестити учасники програми попередньої оцінки Windows на каналі Dev починаючи з наступної середи. Решта зможе скористатися програмою у жовтні – вона стане доступною разом з іншими пристроями, які Microsoft презентує на майбутньому заході Surface 12 жовтня.

На цьому тижні Microsoft випустила велике оновлення для Windows 11 – воно включає покращення для продуктивності, ігор та користувачів із порушеннями зору.

Курс Project Manager.
Впроваджуйте покроковий алгоритм управління проєктами вже зараз. У цьому вам допоможе Павло Харіков — Head of IoT у Veon Group (Kyivstar).
Більше про курс

Також вже з наступного місяця функції для Windows 11 почнуть з’являтися з новою частотою – Microsoft не прив’язуватиме їх до щорічного оновлення, поліпшення будуть виходити в міру їх готовності.

Джерело: The Verge

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: