Новини Технології 23.05.2022 о 18:51

На найбільшій техноподії Європи — Viva Technology — Україну представлять 14 стартапів

https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Тетяна Нечет

Автор новин

Конкурсна комісія відібрала 14 стартапів, які увійдуть до української делегації та вперше представлять нашу країну на одній із найбільших технологічних подій Європи — VivaTech. Захід пройде у Парижі з 15 по 18 червня. Про це повідомили у Мінцифри.

Курс
BLOCKCHAIN DEVELOPER
Опануєте технології роботи перспективного напрямку блокчейну, отримаєте навички розробки на мовах JavaScript і Solidity.
Дізнатись про програму навчання
pic

Представити українську стартап-екосистему та свої унікальні проєкти на всесвітній технологічній події лідерів у сфері інновацій зможуть:

 1. ClinCaseQuest — платформа симуляційного навчання для додипломної та післядипломної медичної освіти.
 2. Fruittorg —  фруктово-овочевий маркетплейс B2B, який об’єднує виробників фруктів та овочів із покупцями — гуртовиками та супермаркетами, HoReCa, переробними підприємствами.
 3. Avocado AI — SaaS-рішення для оптимізації запасів та процесів на ринку HoReCa.
 4. Lookerz — SaaS-рішення для інтернет-магазинів моди, що генерує образи та аналогічні товари в режимі реального часу за допомогою штучного інтелекту.
 5. MISU — система моніторингу здоров’я та смартпристрій, який аналізує ваш стан та за допомогою спеціальних алгоритмів будує прогноз до настання критичної ситуації у людини.
 6. Mosqitter — розумна екологічна система боротьби з комарами, яка захищає людей від укусів на відкритому повітрі.
 7. Elai.io — платформа перетворення тексту у відео, яка дозволяє користувачам генерувати відеоконтент із реальними людьми з одного лише тексту.
 8. INPUT SOFT — SaaS-платформа для компаній в авіаційній індустрії: аеропортів, компаній із наземного обслуговування літаків та авіаліній.
 9. Akurateco — платіжна платформа для синхронізації, брендоване рішення white-label, яке дозволяє користувачам стати власниками готового до використання наскрізного шлюзу PCI DSS.
 10. CASES — EdTech та соціальна мережа. На платформі користувачам пропонують пройти онлайн-навчання за спеціальностями з творчих індустрій, знайти друзів, однодумців, наставників.
 11. fprojo — SaaS-рішення для управління проєктними фінансами для компаній SMB B2B, які надають професійні послуги.
 12. WheelKeep — невидима система безпеки, яка допомагає велосипедистам захистити свої велосипеди від крадіжок та насолоджуватися свободою повсякденної їзди.
 13. Cardio.AI — забезпечує корпоративне кардіологічне обстеження. Комплексне рішення для 5-денного віддаленого моніторингу серця за допомогою одноразового пристрою.
 14. zeely.app — мобільний додаток (SaaS, Freemium) для просування бізнесу зі зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів.

У 2022 році на Viva Technology буде понад 500 спікерів, понад 25 тисяч відвідувачів та понад 500 інноваційних проєктів зі 149 країн світу. Серед спікерів: засновник Wikipedia Джиммі Вейлз, CEO Qualcomm Крістіано Амон, засновник BlaBlaCar Фредерік Мазелла, CEO Louis Vuitton Moët Hennessy Бернар Арно та інші.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: