Новини Новини 16.11.2022 о 18:23 comment views icon

Netflix дозволив дистанційно виходити з облікових записів на окремих пристроях — функція доступна з 15 листопада

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Відтепер користувачі Netflix зможуть бачити всі пристрої, пов’язані з їхнім обліковим записом, і матимуть можливість віддалено вийти з кожного окремо.

В описі до кожного з пристроїв вказано тип апаратного забезпечення (наприклад, це смарттелевізор або телефон Android); профіль, який останнім часом використовувався для перегляду на цьому пристрої; час, коли Netflix востаннє транслював щось на ньому і приблизне місцеперебування на основі на IP-адресу. 

Нова сторінка керування доступом і пристроями доступна по всьому світу на вебсайті, у застосунках iOS і Android.

Для желающих избежать этой участи, Netflix представляет инструмент миграции учетной записи Profile Transfer — он перенесет данные дополнительных учетных записей пользователей (история просмотров, рекомендации и т. д.) в их новую независимую подписку. Новая функция уже начала разворачиваться среди пользователей Netflix, по мере её доступности для конкретных людей будут отправлены уведомления по электронной почте.

У Netflix кажуть, що це буде корисним, коли ви, наприклад, подорожуєте. Ви зможете увійти у свій обліковий запис на смарттелевізорі, розташованому у готелі  — а якщо забудете з нього вийти, є можливість зробити це дистанційно. 

У налаштуваннях облікового запису ви зможете віддалено вийти з певного пристрою, раніше Netflix пропонував “дистанційний вихід” лише одразу з усіх пристроїв.

Також функція керування доступом і пристроями може допомогти з’ясувати, чи має хтось доступ до вашого облікового запису у випадку витоку пароля. 

Онлайн- курс Front-end Basic від Ithillel.
В рамках курсу Front-end Basic студенти без досвіду в розробці вивчають HTML і CSS та вчаться верстати сайти. Після успішного закінчення курсу студенти отримують достатньо знань і навичок для верстки сайту будь-якої складності.
Дізнатися більше

Раніше Netflix повідомив, що з початку 2023 року стягуватиме додаткову щомісячну плату з клієнтів, які діляться своїми обліковими даними для входу на сервіс. Компанія не повідомляє деталі щодо розміру штрафних санкцій. Хоча, якщо вони слідуватимуть схемі пілотної програми, запущеній у Латинській Америці – “одна чверть базової ставки”, то фінансове покарання має становити близько 3-4 доларів США.

Для охочих уникнути цієї участі, Netflix представляє інструмент міграції облікового запису Profile Transfer – він перенесе дані додаткових облікових записів користувачів (історія переглядів, рекомендації тощо) в їх нову незалежну підписку. Нова функція вже почала розгортатися серед користувачів Netflix, в міру її доступності для конкретних людей будуть надіслані повідомлення електронною поштою.

Netflix запустив базовий тариф з рекламою за $6,99 на місяць — але він не працює на Apple TV та Chromecast

Джерело: Engadget


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: