Новини

Нова Tesla Model S отримала моторизований поворотний центральний дисплей

Нова Tesla Model S отримала моторизований поворотний центральний дисплей

Один із покупців Tesla Model S продемонстрував у своєму відео, яке він розмістив у Twitter, цікаву новинку. Його машина була зібрана в кінці квітня, і вона отримала центральний дисплей, що повертається. Таким чином, водієві зручніше використовувати його. Також дисплей можна нахилити в сторону пасажира. Імовірно, поява такої функціональності можлива у всіх електромобілях Model S і Model X, випущених біля цієї дати.

Tesla Model S також отримала передній моторизований багажник. Однак це модифікація післяпродажного обслуговування. Цікаво, що поворотний центральний екран давно доступний як модифікація на вторинному ринку. У 2021 році на вебсайті Tesla говорилося, що центральний дисплей з «нахилом вліво-вправо» з’явиться в оновлених автомобілях Model S і Model X. Однак, через кілька місяців сторінки продукту були оновлені й згадка про це зникла.

Ведучий подкасту Tesla Ride the Lightning Райан МакКеффрі недавно написав у Twitter, що останні автомобілі Model S і Model X, що сходять із заводських ліній Tesla, оснащені апаратним забезпеченням для підтримки функції поворотного екрана.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: