Новини Пристрої 05.10.2022 о 17:20 comment views icon

Новинки Google: меш-роутер Nest Wifi Pro отримав Wi-Fi 6E, а дверний дзвінок з IP-камерою Nest Doorbell — дротове підключення

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Новий роутер та точка доступу для mesh-мереж від Google отримала назву Nest Wifi Pro. За індексом Pro ховається підтримка тридіапазонного бездротового зв’язку Wi-Fi 6E. До кожного пристрою розширення доступу до мережі можна підключати до 100 пристроїв (не більше 300 у системі). Звичайний Google Nest Wifi був випущений у 2019 році і підтримував лише Wi-Fi 802.11ac.

Неприємним сюрпризом для власників mesh-покриття Google Nest Wifi стане несумісність поколінь. Старі мережі не можна буде розширити, додавши до них Nest Wifi Pro. Причиною цього є нова архітектура мережі, запропонована Pro. Попереднє покоління будувалося навколо роутера та підключених до нього точок доступу. У випадку Wifi Pro кожен пристрій є як роутером, так і точкою доступу – хоча цю роль у мережі виконує тільки одне з них.

Також новинка може відігравати роль маршрутизатора Thread для підключення до пристроїв розумного будинку і працюватиме як концентратор Matter – як тільки Гугл запустить цей протокол (імовірно, вже цієї осені).

Google заявляє, що Nest Wifi Pro автоматично розставлятиме пріоритети для завдань з високим трафіком, таких як потокова передача та відеодзвінки, і оптимізує використовувані смуги залежно від того, наскільки перевантажений доступний діапазон. За словами компанії, система зможе регулювати продуктивність мережі, щоб звести до мінімуму збої, які можуть виникнути з вини інтернет-провайдера.

 

Курс Комерційний ілюстратор.
Курс для впевненого початку в ілюстраціях: навички, скіли та побудова портфоліо.
Записатися

Новинки Google: меш-роутер Nest Wifi Pro отримав Wi-Fi 6E, а дверний дзвінок з IP-камерою Nest Doorbell — дротове підключення

А ще Google Nest Wifi Pro дуже симпатичний і виглядає як цукерка. Комплект із трьох пристроїв коштує $399,99.

Новий дверний дзвінок із функцією камери та запису відео Nest Doorbell теж симпатичний. Google так сподобався дизайн попередньої версії, що його вирішили не міняти – новинка просто стала трохи тоншою та коротшою на пару сантиметрів. Тепер Doorbell можна приєднувати до прокладених дротів дверного дзвінка.

Дротове підключення дозволить йому вести зйомку цілодобово. З іншого боку, без батарейки він не зможе записати відео під час відсутності електрики в мережі, на що був здатний попередник.

Google Nest Doorbell

З роздільною здатністю відео теж не все добре – 960 x 1280 пікселів і менше збільшення, на відміну від 1600 x 1200 у Nest Hello. Зате новинка забезпечена безліччю інтелектуальних режимів відеозапису та взаємодії з розумним будинком. Пристрій коштує $229.

Google “забыла” упомянуть, что система безопасности Nest Secure оснащена микрофоном

Источник: The Verge

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: