Новини

«Оппенгаймер» /Oppenheimer — перший (неймовірно гарний!) трейлер фільму Крістофера Нолана про «батька ядерної бомби» з Кілліаном Мерфі та Емілі Блант

«Оппенгаймер» /Oppenheimer — перший (неймовірно гарний!) трейлер фільму Крістофера Нолана про «батька ядерної бомби» з Кілліаном Мерфі та Емілі Блант

Universal Pictures представила перший трейлер фільму «Оппенгаймер» / Oppenheimer. Це історична драма Крістофера Нолана, яка розповідає про Роберта Оппенгеймера — людину, не впевнену в тому, наскільки серйозними будуть наслідки розробки атомної бомби, але все одно відчуває необхідність її створення.

“Ми уявляємо майбутнє, і наші фантазії жахають нас”, – говорить голос Оппенгеймера за кадром на початку трейлера, коли демонструються кадри про нього в сільській місцевості Нью-Мексико.

«Вони не боятимуться цього, поки не зрозуміють», — продовжує він на тлі кадрів бомби, що створюється. “І вони не зрозуміють цього, поки не скористаються ним”.

«Я не знаю, чи можна нам довірити таку зброю, але я не маю вибору», — каже далі в трейлері.

“Оппенгаймер” / Oppenheimer — це перший фільм Крістофера Нолана, знятий після його розриву відносин зі студією Warner Bros. Роль Роберта Оппенгеймера виконав Кілліан Мерфі. У фільмі також знімалися Кеннет Брана, Роберт Дауні-молодший, Метт Деймон, Емілі Блант, Флоренс П’ю, Рамі Малек, Джек Куейд, Джош Пек та ін.

Фільм заснований на книзі Кая Берда та Мартіна Дж. Шервіна “Американський Прометей: Тріумф і трагедія Роберта Оппенгеймера”, що отримала Пулітцерівську премію.

Курс
УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ
Зберіть свою команду мрії та ведіть її до спільної мети.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Team

Прем’єру «Опенгаймер» / Oppenheimer заплановано на 21 липня 2023 року.

Джерело: hollywoodreporter


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: