Новини

Опубліковано достовірні рендери відеокарти NVIDIA RTX 4070 Founders Edition

Опубліковано достовірні рендери відеокарти NVIDIA RTX 4070 Founders Edition

Інсайдер Moore’s Law is Dead представив візуалізацію відеокарти NVIDIA RTX 4070 Founders Edition на основі реальних фотографій, які, на жаль, не були опубліковані. Таким чином, джерело витоку знаходиться в безпеці, і всі отримали можливість розглянути відеокарту. Подібний метод давно використовується з телефонними витоками для захисту джерела.

Новий дизайн Founders Edition для RTX 4070 копіює концепцію розташування двох вентиляторів, при цьому кожен осьовий з них розміщується на протилежному боці карти. Така конструкція кулера використовувалася RTX 3070 Ti з повноцінним GPU GA104, але не RTX 3070 з урізаним чіпом. Це може означати, що RTX 4070 або потребує більш просунутого охолодження, або NVIDIA просто намагається перейняти цей дизайн для всіх своїх карт Founders.

Цей рендер також демонструє великий вентилятор, який займає всю ширину картки. Вибір вентилятора для RTX 4090 був дуже довгим процесом і компанія пройшла через безліч прототипів. Але головна мета полягала в тому, щоб використовувати вентилятор більшого розміру просто тому, що він робить менше шуму, забезпечуючи кращий повітряний потік.

Інсайдер вважає, що NVIDIA, швидше за все, змінить специфікації остаточного перейменування RTX 4080 12 ГБ, але серйозних відмінностей не буде. Більш точно про стару-нову відеокарту поки нічого невідомо.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

NVIDIA скасувала вихід відеокарти RTX 4080 з 12 ГБ пам’яті – RTX 4080 16 ГБ вийде 16 листопада

Джерело: VideoCardz


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: