Новини Технології 21.02.2023 о 15:45 comment views icon

Південна Корея планує запустити першу мережу 6G у 2028 році

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

У понеділок Південна Корея оголосила, що планує запустити власну мережу шостого покоління мобільного зв’язку у 2028 році — на два роки раніше, ніж планувалось — в рамках проєкту під назвою «K-Network 2030».

Разом з тим уряд країни стимулюватиме місцеві компанії до виробництва обладнання, запчастин та матеріалів для технології 6G. Також буде розроблено відкриту мережу радіодоступу, сумісну з будь-яким пристроєм — це дозволить мобільним операторам та підприємства надавати більш гнучкі послуги. 

Нині Південна Корея займається техніко-економічним обґрунтування проєкту дослідження та розробки основних технологій 6G. Вартість проєкту — 625,3 млрд вон (приблизно $482 млн).

За даними Міністерства науки та ІКТ, проєкт допоможе країні забезпечити «якнайшвидше домінування майбутніх бездротових частот» та зберегти свої позиції в глобальній конкуренції за майбутню мережеву інфраструктуру. 

У звіті компанії IPlytics сказано, що в той час, як у розробці технології 4G переважно домінували американські та європейські компанії, південнокорейські компанії взяли лідерство в розробці 5G. На додаток, минулого року на Південну Корею припадало 25,9% від кількості патентів 5G — країна прагне досягти 30% або більше в конкуренції за патенти 6G.

Індія також планує запустити 6G-мережу до кінця цього десятиліття. Раніше країна оголосила про створення профільної робочої групи.

Онлайн-курс "Ефективні презентації в PowerPoint" від Laba.
Навчіться доносити ідеї через актуальні візуалізації.Курс зі створення презентацій, які додивлятися до кінця.Будь то sales offer, чи pitch deck.
Дізнатись більше

6G з’явиться до 2030 року, але його переваги розкриють не смартфони — CEO Nokia

Джерело: Neowin

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: