Новини IT-бізнес 02.03.2023 о 16:59 comment views icon

Майстер-план Tesla від Ілона Маска не вразив інвесторів — акції автовиробника впали на 6%

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Акції Tesla впали на 6% після чотиригодинної презентації третьої частини Генерального плану компанії. Маск і компанія оголосили про плани випустити доступний електромобіль — однак конкретної інформації щодо термінів чи вартості не надали. 

Ілон Маск з десятком керівників під час Tesla Investor Day 2023 оголосили про плани скорочення витрат, інвестиції у новий завод в Мексиці та курс на розвиток сталої енергетики. Однак жодних подробиць щодо графіків запуску нових продуктів, на жаль, не повідомили.

«Ми чекали на велике оголошення, можливо, щодо більш доступної нової моделі», — сказав Расс Моулд, інвестиційний директор британської AJ Bell.

Акції Tesla, які втратили приблизно дві третини своєї вартості у 2022 році, цього року зросли більш ніж на 60%, чим повернули Маска на перше місце в рейтингу найбагатших людей світу

«Інформація щодо терміну та вартості була обмежена. І ми не отримали очікуваного сюрпризу від Tesla», — каже Колін Ланган, аналітик одного з чотирьох найбільших банків США Wells Fargo.

Плани Tesla використовувати менше електроніки з карбіду кремнію у 75% транспортних засобів вплинули й на акції виробника та постачальника напівпровідників STMicroelectronics.

Основи Python для школярів від Ithillel.
Відкрийте для вашої дитини захопливий світ програмування з нашим онлайн-курсом "Програмування Python для школярів". Ми вивчимо основи програмування на прикладі мови Python, надаючи зрозумілі пояснення та цікаві практичні завдання.
Зареєструватися

«Це стало поганою новиною для всього виробничого ланцюга карбіду кремнію і, зокрема, для STMicro», – заявила брокерська компанія Equita. 

За їхніми оцінками, на частку Tesla у 2022 році припадало 70% продажів напівпровідників на основі компонентів STMicro.

Курс на розвиток сталої енергетики та виробництво 20 млн електромобілів на рік — Ілон Маск поділився планами на майбутнє на Tesla Investor Day 2023

Джерело: Reuters


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: