Новини

Повноцінний трейлер «Тор: Кохання та грім» показав головного лиходія — Ґорра Убивцю богів у виконанні Крістіана Бейла

Повноцінний трейлер «Тор: Кохання та грім» показав головного лиходія — Ґорра Убивцю богів у виконанні Крістіана Бейла

У 2022 році шанувальники Marvel отримали два з шести обіцяних проєктів кінематографічного всесвіту. «Місячний лицар» та «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» багато хто вже подивився, і зараз студія випустила перший трейлер фільму «Тор: Кохання та грім». Відео вийшло під час четвертої гри фіналу Східної конференції НБА.

Тайка Вайтиті повторно виступає режисером після дебюту в Marvel у 2017 році з фільмом «Тор: Рагнарок». Новозеландський режисер також повторно виконає роль Корга.

Наталі Портман повертається до КВМ, щоб зіграти Джейн Фостер після тривалої відсутності. Фостер набуде сили Тора, щоб стати гідною володіти Мйольніром. Це зробить її Могутнім Тором та ключовим персонажем фільму.

У фільмі Тор: Любов і грім Крістіан Бейл виконає роль Ґорра Убивці богів, головного лиходія фільму. Також з’явиться Рассел Кроу, який зіграє роль Зевса.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Команда Стражів Галактики, включаючи Кріса Пратта, Карен Ґіллан, Пом Клементієфф, Дейва Батісту, Бредлі Купера та Вина Дізеля, повертається, щоб приєднатися до Кріса Гемсворта. Також повернуться Тесса Томпсон у ролі Валькірії та Джеймі Александр у ролі Леді Сіф.

Фільм, судячи з обох трейлерів, продовжує тон Вайтиті, який був величезним контрастом у порівнянні з першими двома фільмами серії.

«Тор: Кохання та грім» заплановано до виходу в прокат на 8 липня 2022 року.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: