Новини

Razer представила контролер Wolverine V2 Pro для PS5 за $249,99 – на $50 дорожче DualSense Edge від Sony

Razer представила контролер Wolverine V2 Pro для PS5 за $249,99 – на $50 дорожче DualSense Edge від Sony

Власникам PlayStation 5 став доступний ще один дорогий бездротовий контролер, що налаштовується. Стартували продажі Wolverine V2 Pro від Razer за ціною $249,99 – на $50 більшою ніж в контролера DualSense Edge від Sony, який з’явиться у продажу на початку 2023 року.

Цікаво, що Wolverine V2 Pro отримав розташування джойстиків у стилі Xbox, де вони розташовані по діагоналі, а не поряд один з одним. Комплект контролера включає два додаткові ковпачки для стіків з магнітним кріпленням: один короткий і опуклий, а інший високий і увігнутий.

На додаток до звичайної для PS колірної схеми та способів введення (включаючи сенсорну панель, кнопку «Додому» PS і відключення звуку мікрофона) Wolverine V2 Pro має шість кнопок — по одній поряд з плечовими кнопками з кожного боку і ще чотири задніх пелюстки. Таке ж розташування кнопок, як і на дешевшому ($149,99) провідному контролері Wolverine V2 Chroma – контролери схожі з усіх боків.

Razer Wolverine V2 Pro

Для порівняння функцій з додатковими кнопками Pro потрібно під’єднати контролер через Bluetooth до телефону або планшета на iOS або Android, а потім запустити програму Razer Controller (проте контролер не може керувати іграми через Bluetooth). Програма дозволяє налаштувати одну з кнопок для макросів як перемикач чутливості, знижуючи або збільшуючи чутливість джойстика під час утримання натискання. Тактильний відгук кнопок нагадує за відчуттями клацання миші. Виробник обіцяє підвищений відгук перемикачів

Бездротове з’єднання, нова колірна схема та кілька кнопок для PlayStation у порівнянні з V2 Chroma можуть виглядати недостатніми для різниці у ціні в $100 – особливо якщо взяти до уваги вартість замовлення DualSense Edge та відсутність жорсткого чохла на блискавці, розширеної функціональності Bluetooth та відчуття від тактильних приводів DualSense.

Sony представила DualSense Edge — «ультраперсоналізований» контролер з можливістю заміни стіків та інших деталей

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: