Новини Технології 20.04.2023 о 18:27

Stability AI випустила StableLM — власний набір великих мовних моделей із відкритим вихідним кодом, які вчились на даних з Wikipedia

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Stability AI, та сама компанія, що стоїть за ШІ-генератором зображень Stable Diffusion, тепер відкриває вихідний код своєї мовної моделі StableLM.

Курс MOTION DESIGN.
Розкривайте свій творчий потенціал та створюйте динамічні анімації з основами Motion Design!
Більше про курс

Компанія випустила набір великих мовних моделей (LLM) із відкритим кодом під загальною назвою StableLM та оголосила, що вони доступні для розробників для використання та адаптації на GitHub.

Як і ChatGPT, StableLM розроблена для ефективного генерування тексту та коду. Вона навчена на наборі даних з відкритим вихідним кодом Pile, який містить інформацію з низки джерел, включаючи Wikipedia, мережу вебсайтів для питань і відповідей з різних тем Stack Exchange і систему для пошуку біомедичної інформації PubMed.

Stability AI каже, що моделі StableLM наразі доступні від 3 до 7 мільярдів параметрів, і ще від 15 до 65 мільярдів з’являться пізніше.

Stability AI випустила StableLM – власний набір великих мовних моделей із відкритим вихідним кодом, які вчились на даних з Wikipedia

Компанія спирається на свою місію зробити ШІ-інструменти більш доступними, як це було зроблено зі Stable Diffusion – інструмент для синтезу зображень був доступний у публічній демонстрації та бета-версії, а також є можливість повного завантаження моделі для експериментів розробників.

Чатбот Stability AI можна випробувати в демонстрації  на Hugging Face. Stability AI попереджає, що хоча набори даних, які він використовує, спрямовують чатбот на «безпечніше» розповсюдження тексту, «не всі упереджені чи токсичні відповіді можна пом’якшити шляхом тонкого налаштування».

Нейромережа у смартфоні. Qualcomm оптимізувала Stable Diffusion для швидкої роботи на Snapdragon 8 Gen 2

Курс
ДИРЕКТОР З ПРОДАЖІВ
Ставайте лідером у сфері продажів та навчіться ефективно керувати своєю командою, для досягнення високих результатів!
Дізнатися про програму
businessman

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: