Новини

Twitter розпочав тестування функції Twitter Circle — аналога «Близькі друзі» в Instagram

Twitter розпочав тестування функції Twitter Circle — аналога «Близькі друзі» в Instagram

Соціальна мережа, на яку має плани Ілон Маск, розпочала обмежений тест функції Twitter Circle. Вона схожа на «кола» Google Plus або «Близькі друзі» в Instagram. Користувачі можуть додати до 150 осіб, щоб ділитися записами лише з ними. У це коло можуть потрапити як друзі, так і будь-які інші облікові записи.

Щоб твітнути для обраного кола читачів, потрібно знайти в меню «Вибрати аудиторію» під час публікації запису та натиснути «Twitter Circle» замість «Всі». У соцмережі пояснюють, що «кола» – це спосіб забезпечити конфіденційність подібно до заблокованого облікового запису, який видно лише для передплатників. Люди, які входять у коло, зможуть бачити твіти, але не змогли використати ретвіт. Це не зупинить розповсюдження контенту, тому що користувачі зможуть робити знімки екрана або зберігати контент із твіту.

Якщо користувача додали до Круга, з нього не можна вийти, але можна вимкнути обговорення.

З інструкцій Twitter зрозуміло, що користувачів все одно можуть блокувати за образливу поведінку або інші дії, що порушують правила навіть якщо запис зроблено для обмеженого кола.

Курс
Frontend
Опануйте HTML, CSS та JavaScript і отримайте роботу мрії
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend

Нова функція розроблялася з минулого року і спочатку називалася Trusted Friends, а цього року – Flock.

У тестувальників на цей час є можливість створити тільки одне Коло, і тільки користувач, який створив Коло, може бачити список усіх людей, які до нього додані. Тест розпочався відразу для iOS, Android та на сайті.

Stripe дозволив авторам Twitter отримувати виплати в криптовалюті (поки — як експеримент)


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: