Новини Технології 04.05.2022 о 10:08

Twitter розпочав тестування функції Twitter Circle — аналога «Близькі друзі» в Instagram

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg

Максим Григор'єв

Автор новин

Соціальна мережа, на яку має плани Ілон Маск, розпочала обмежений тест функції Twitter Circle. Вона схожа на «кола» Google Plus або «Близькі друзі» в Instagram. Користувачі можуть додати до 150 осіб, щоб ділитися записами лише з ними. У це коло можуть потрапити як друзі, так і будь-які інші облікові записи.

Курс IT РЕКРУТЕР.
Всі ІТ-таланти будуть у вас в компанії після проходження курсу !
Ознайомитись з курсом

Щоб твітнути для обраного кола читачів, потрібно знайти в меню «Вибрати аудиторію» під час публікації запису та натиснути «Twitter Circle» замість «Всі». У соцмережі пояснюють, що «кола» – це спосіб забезпечити конфіденційність подібно до заблокованого облікового запису, який видно лише для передплатників. Люди, які входять у коло, зможуть бачити твіти, але не змогли використати ретвіт. Це не зупинить розповсюдження контенту, тому що користувачі зможуть робити знімки екрана або зберігати контент із твіту.

Якщо користувача додали до Круга, з нього не можна вийти, але можна вимкнути обговорення.

З інструкцій Twitter зрозуміло, що користувачів все одно можуть блокувати за образливу поведінку або інші дії, що порушують правила навіть якщо запис зроблено для обмеженого кола.

Нова функція розроблялася з минулого року і спочатку називалася Trusted Friends, а цього року – Flock.

У тестувальників на цей час є можливість створити тільки одне Коло, і тільки користувач, який створив Коло, може бачити список усіх людей, які до нього додані. Тест розпочався відразу для iOS, Android та на сайті.

Курс
PR-менеджмент для тих, хто вже все вміє
Директорка з корпоративних комунікацій Kyivstar поділиться досвідом і секретами успіху
Хочу на курс
woman

Stripe дозволив авторам Twitter отримувати виплати в криптовалюті (поки — як експеримент)


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: