Новини Кіно 24.06.2024 о 20:47 comment views icon

У другому сезоні серіалу Fallout з’явиться Роберт Хаус, відомий як Містер Хаус з New Vegas — насправді він вже був у першому

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту

У другому сезоні серіалу Fallout з’явиться Роберт Хаус, відомий як Містер Хаус з New Vegas — насправді він вже був у першому

Розділ Кіно виходить за підтримки?

Перший сезон серіалу Fallout від Amazon Prime завершився явним натяком на улюблену багатьма гру Fallout: New Vegas. Шоуранери підтвердили, що один з ключових персонажів гри, Містер Хаус, або ж Роберт Хаус, з’явиться на екранах у другому сезоні.

В інтерв’ю Variety шоуранери Грем Вагнер та Женева Робертсон-Дворет підтвердили, що Роберт Хаус буде залучений до 2 сезону. Шанувальники Fallout: New Vegas знають Роберта Хауса як Містера Хауса. У грі керує Нью-Вегасом як тіло, підключене до суперкомп’ютера, який продовжив своє існування з довоєнної епохи.

У другому сезоні серіалу Fallout з'явиться Роберт Хаус, відомий як Містер Хаус з New Vegas — насправді він вже був у першому

Роберт Хаус епізодично з’являється у першому сезоні Fallout під час передвоєнної сцени. Тодішній бос RobCo Industries планує з керівництвом Vault-Tec та керівниками інших компаній не тільки пережити неминучий ядерний апокаліпсис, але, можливо, навіть спровокувати його.

«Багато наших головних героїв перебувають у Вегасі. Лас-Вегас у світі Fallout — це місто Роберта Хауса. Роберт Хаус буде залучений до 2 сезону», — сказав Вагнер.

Перший сезон закінчується тим, «всі шляхи» ведуть у Вегас. Туди вирушає  наглядач Хенк у силовій броні та інші герої серіалу. Все йде до того, що події розвиватимуться у цьому місті або поряд.

Онлайн-курс "Ціноутворення для виробників та ритейлу" від Laba.
Масштабуйте бізнес, незалежно від конкурентів, завдяки оптимізації стратегії ціноутворення.Досвід та фідбек від Senior Product Manager Pricing Platform у Zalando.
Детальніше про курс

Питання в тому, яку форму прийме Роберт Хаус у другому сезоні. Чи буде серіал Fallout слідувати сюжету Fallout: New Vegas і покаже 200-річне тіло, яке підтримується машинами? Або ж автори придумають якийсь інший спосіб змусити Роберта Хауса існувати у цей момент на часовій шкалі Fallout? Зрештою, таємниця того, як лідерка Нової Каліфорнійської Республіки Молдавер прожила понад 200 років, залишається нерозгаданою.

Кількість гравців у Fallout збільшилася у 2-3 рази: 10 відмінностей ігор від серіалу Amazon

Джерело: IGN

Розділ Кіно виходить за підтримки?

Компанія LG Home Entertainment є визнаним новатором в галузі телевізорів і аудіовідеосистем. LG пропонує покращений досвід домашніх розваг завдяки відзначеним нагородами OLED-телевізорам і телевізорам QNED LED на інноваційній платформі WebOS Smart TV. Прагнучи надати споживачам першокласний користувацький досвід, вся продукція LG для домашніх розваг розроблена з урахуванням екологічної стійкості, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: