Новини Новини 28.04.2022 о 11:08

Увага! Шахраї організували фейковий збір коштів на відновлення літака Ан-225 «Мрія»

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Державне підприємство «Антонов» попереджає про фейковий збір коштів на відновлення літака Ан-225 «Мрія» — сайт an225nft.com, який створено компанією AMEDIA.UA, немає ніякого відношення до української компанії та, з великою ймовірністю, є шахрайським.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Вивчіть, як ефективно використовувати Excel у вашому бізнесі для збору, аналізу та візуалізації даних.
Дізнатись про курс
Excel

Прикриваючись благородною місією, невідома компанія збирає гроші, використання яких простежити неможливо. Ба більше, за посиланнями на сайті вказують різні напрямки спрямування коштів: у першому — на будівництво «Мрії», у другому — «на потреби ЗСУ». Окрему занепокоєність викликає англомовна версія сайту — тому при можливості потрібно максимально розповсюдити на західну аудиторії інформацію, що цей фейковий збір.

У ДП «Антонов» наголошують, що зазначене повідомлення було створене та розміщене без погодження з керівництво компанії. Водночас підприємство не надавало повноважень вказаній компанії на збір коштів для відновлення Ан-225.

Увага! Шахраї організували фейковий збір коштів на відновлення літака Ан-225 «Мрія»
Скриншот сторінки з фейковим збором коштів на відновлення літака Ан-225 «Мрія».

Наприкінці березня ДП «Антонов» звернулося з відкритим листом до міжнародної авіаційної спільноти та всіх небайдужих людей цивілізованого світу з метою збору коштів на відбудову легендарного українського літака Ан-225 «Мрія», який знищили російські окупанти у Гостомелі на початку війни. У компанії наголошують, що ті кошти, які вже надійшли на рахунок підприємства, будуть використані винятково для реалізації проєкту з відбудови «Мрії».

Наразі команда «Антонова» працює над розробкою офіційного сайту з реквізитами, де кожен зможе побачити, скільки коштів залучено на відбудову найбільшого в світі транспортного літака. На цьому ж ресурсі буде розміщено також звіт про використання надходжень. Про відкриття цього сайту буде повідомлено офіційно.

Не довіряйте невідомим компаніям! Слідкуйте за офіційними повідомленнями ДК «Укроборонпром» та ДП «АНТОНОВ» щодо розвитку програми відновлення Ан-225. Переможемо та відбудуємо «Мрію» разом!

Гендиректор «Укроборонпром» 25 квітня у Гостомелі розповів, що фахівці вже працюють над відновленням літака із залученням міжнародних партнерів та сучасних технологій, а «Укрпошта» показала нову поштову марку з легендарним Ан-225 та назвала її відповідно — «Українська мрія».

Нова Українська Мрія: «Укрпошта» анонсувала марку з «Мрією», а сам літак Ан-225 відновлять із залученням сучасних міжнародних технологій


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: