Новини Новини 24.03.2022 о 19:07 comment views icon

В Україні створено сервіс для відстежування черг на західному кордоні України

author avatar

Тетяна Нечет

Автор новин

Тиждень ШІ на ITC.ua за підтримки

На ITC.ua Тиждень ШІ. Ми досліджуємо, як саме ШІ покращує життя мільйонів людей прямо зараз і що чекає нас у майбутньому. Партнер проєкту – компанія Favbet Tech, яка активно інтегрує ШІ у свої продукти.

Українськи ентузіасти створили зручний сервіс для вістежування черг на українських пунктах перетину кордону. Сайт знаходиться за цим посиланням: border.com.ua. На ресурсі зазначено кількість транспорту або людей, що чекають на свою чергу, а також час очікування і вказано чати до кожного з діючих КПП.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України (ДПСУ) повідомила 24 березня, що з початку повномаштабного вторгнення росії в Україну (24 лютого) державний кордон перетнуло 3,2 мільйони осіб. Щоденно за кордон виїжджають десятки тисяч громадян. Загалом з початку війни з країни виїхало 2,2 мільйони наших співвітчизників та 275 тисяч іноземців. Пріоритет пропуску на кордоні України надається жінкам та дітям.

Водночас за час війни 435 тисяч українці повернулися, переважна більшість з яких — чоловіки.

Відстежувати черги на кордоні Україні можна також на сайті ДПСУ та тут.

Favbet Tech — українська продуктова компанія, розробник iGaming-рішень. Входить до топ-50 найбільших IT-компаній України за версією DOU.Спеціалізується на високонавантажених системах, хмарній інфраструктурі та штучному інтелекті. У 2025 стала ініціатором створення АІ-комітету Асоціації «ІТ Ukrainе» — першого галузевого об’єднання, що займається питаннями розвитку АІ на рівні бізнесу й держави.

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: