Новини

Відеокарта NVIDIA RTX 4090 Ti плавила блоки живлення та була скасована – але не остаточно

Відеокарта NVIDIA RTX 4090 Ti плавила блоки живлення та була скасована – але не остаточно

За витоком, у компанії NVIDIA вийшов справжній Титан з пекла – потужна відеокарта RTX 4090 Ti або Lovelace Titan розплавляла блоки живлення, власний чип та виводила з ладу інші електронні компоненти, що спричинило скасування її виробництва. Очікувалося, що графічний адаптер отримає 48 ГБ пам’яті GDDR7 з пропускною здатністю 24 Гбіт/с та TGP 900 Вт.

Своєю чергою, назване джерело повідомило про більш скромне споживання 600–700 Вт у тестах. Карта займала повні 4 слоти PCI та була настільки велетенською, що не вставлялася у материнську плату звичайним чином (ймовірно, використовувалися гнучкі з’єднання). Живився монстр від двох 16-контактних роз’ємів, його серцем був повноцінний, не урізаний процесор AD102.

NVIDIA RTX 4090 Ti

Нібито, відсоток виходу відеокарт, що коректно працюють, був занадто низький і створену модель довелося скасувати. Втім, NVIDIA може спробувати випустити RTX 4090 Ti знову, після внесення конструктивних змін та початку масового виробництва GDDR7. Також варто зауважити, що автор витоку не надав фото- або відеодоказів, а до інформації про продукти, які не вийшли, котру не можна перевірити, слід ставитися скептично.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

NVIDIA представила відеокарти GEFORCE RTX 4090 за $1599 та RTX 4080 за $899, старт продажів — з 12 жовтня

Джерело: TechSpot


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: